Порушено кримінальну справу за фактом смертельного ДТП на Хустщині

19 листопада на об’їзній дорозі міста Хуст трапилася зі ДТП, у якій загинули двоє людей – 32-річна мати і її семирічна донька, ще двоє дітей знаходяться в реанімації.

Порушено кримінальну справу за фактом смертельного ДТП на Хустщині

За фактом цієї дорожньо-транспортної пригоди Хустським МВ УМВС України в Закарпатській області порушено кримінальну справу  за ознаками злочину передбаченого ст.286 ч.3 КК України - караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років. Хід розслідування перебуває на контролі Хустської міжрайонної прокуратури.

Порередньо встановлено, що водій автомобіля «Mitsubishi Pajero»,  не впорався з керуванням авто, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автомобілем «Daewoo Nexia».

У Daewoo на момент зіткнення знаходилася молода жінка-водій та троє дітей. В результаті дорожньо-транспортної пригоди мати та її 7-річна донька загинули на місці, ще двоє дітей: хлопчик 9-ти та дівчинка 12-ти років з важкими травмами перебувають у реанімаційному відділенні районної лікарні.

54-річний водій Mitsubishi не постраждав.Наразі проводяться слідчі дії, з’ясовуються усі  обставин пригоди. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

 

20 листопада 2012р.

Теги: ДТП, аварія, прокуратура, Хуст

Коментарі

Чебурашка 23.11.2012 / 12:37:16
Задовбали ці Закарпатгазовські викидиши. Рибачок пішов з трупом, Нагірний з двома, молода сімья загинула від угару.
Але вони завжди відкупаються, і цей відкупиться.
Два під#ри, Шатило та Енінги, плодять підорасів, а людське життя для них не варто нічого.

maruna 21.11.2012 / 11:24:28
pruumit spivchytj takux zrazy vbuvatu treba

111 20.11.2012 / 23:57:01
Марина - хлопчик живий і дівчинка 12 річна! Прийшли до тями зранку! і не слухайте ви нікого! У нас люди багато шо перекручують)!

СПРАВЕДЛИВІСТЬ 20.11.2012 / 21:22:44
ЗВЕРТАЮСЬ до всіх чинновників" ТОЙ ХТО ПРИКРИВАЄ ВЧИНЕНЕ ЗЛО, ТОЙ МАЄ БІЛЬШИЙ ГРІХ, НІЖ ТОЙ ХТО ЙОГО СКОЇВ" , і подумайте як би Ви зробили якщо таке горе сталось б у Вас!!!!!!!!!!!

Микола 20.11.2012 / 19:01:54
Слів просто нема, кончений підер Нагірний, та його повісити за то як мінімум, за смерть людей хоче відмазатись козліна. Мочити треба, і тих врачів, мусорів, прокурорів і суддів що його будуть відмазувати.

Марина 20.11.2012 / 15:12:24
Все місто говорить про те, що сьогодні в реанімації помер і син потерпілої. А винуватець післі ДТП пішов у бар пити.

123 20.11.2012 / 14:40:21
Де всі коментаріі

НОВИНИ: Кримінал

15:53
/ 4
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 2
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
» Всі новини