Смоланка подав документи на конкурс на посаду ректора УжНУ

Один з кращих нейрохірургів світу, керівник Центру нейрохірургії та неврології, професор, завкафедри УжНУ, член виконкому Європейської асоціації нейрохірургічних товариств), депутат Закарпатської обласної ради Володимир Смоланка подав сьогодні документи на конкурс на посаду ректора УжНУ, який 5 листопада оголосив МОНмольдьспорту.

Смоланка подав документи на конкурс на посаду ректора УжНУ

Заяви передбачалося приймати протягом двох тижнів з дати оприлюднення інформації, отже термін уже минає. Коли відбудуться вибори, міністерство наразі не повідомляло. 

16 листопада 2012р.

Теги: Смоланка, ректор, УжНУ

Коментарі

До Ігоря 2012-11-20 / 13:05:33
Шановний п. Ігоре, хочу поділитись з Вами своїми міркуваннями Смоланка класний нейрохірург, але це такий медичний напрямок, в якому крім великого досвіда, що має лікар Смоланка , потрібні ще 100% зір та колосальну точність в руках та рухах, нажаль з віком, всі люди поступово втрачають-і тому, рано чи пізно Смоланка повинен буде зробити вибір, а як бачимо він робить вибір на користь УЖНу, і залишає за собою право класного консультанта та наставника для інших.При цьому розкладі досвідчений лікар спокійно може очолити вуз і займатись його проблематиками. Тому підтримаймо СМОЛАНКУ і голосуймо за гідну кандидатуру на посаду ректора.

Ігор 2012-11-20 / 10:52:41
Нічого не маю проти Смоланки. Але ж він лікар. Його справа рятувати людей, а не керувати вузом. Не можливо суміщати ці дві посади, нічого хорошего с того не вийде, принаймі для УжНУ.

Ваня 2012-11-19 / 23:41:03
Смоланка-лучший!Но если правда, что его выборами занимается Чубирко,то Смоланке можно сливать воду.Чубирко продал его на выборах в ВС -продаст и сейчас.Такая у него натура.Жаль...

Мішаня 2012-11-19 / 22:38:58
ФЕДЯ ВАЩУК дуже підла людина. ВІн здатний на все. СМОЛАНЦІ необхідно бути обережним. Федя набреше все що хочеш за СМОЛАНКУ. А я вже не вірю.

давній друг 2012-11-19 / 19:32:25
Коли вже керівництво Ужгородської міської партійної організації прийме міри до п.Рошка, чи він вже повністю виконав ті зобовязання, які мав. Розясніть, бо студенти-партійці хвилюються(а їх немале число), прикро якщо через одного Рошка партію покине велика кількість молодих людей!

мишаян 2012-11-19 / 18:35:07
професура майте честь пидставив за ради посади ваших колег в майбутньому цей сулейманотабачник пидставить и вас.

письменник-депутат і його гарем 2012-11-19 / 11:51:37
Смоланка ми за Вас!!!

Vasyl 2012-11-19 / 10:22:25
Ващук може лише туалети ремонтувати і то за рахунок студентів. Це деже примітивна людина. Його допускати до освіти не можна!

1958 2012-11-19 / 07:26:59
Володимир 2012-11-19 / 04:45:12
Мне тоже кажется, что это чья-то многоходовая комбинация. Посмотрим как будут развиваться события. В любом случае Смоланка, даже с предполагвемыми договоренностями и политическими интригами, лучше Ващука.

Володимир 2012-11-19 / 04:45:12
Так то воно так, панове. Ейфорія від того, що Смоланка подав документи на ректора, цілком зрозуміла. Але виникає одне запитання: чи не є пан Смоланка "технічним" кандидатом на посаду ректора УжНУ? Чи зніметься він в останній момент перед голосуванням на користь Ващука, як знявся на виборах нардепів на користь Чучки? Або це сильний хід мукачівців...В такому випадку його потрібно доводити до кінця!

НЕБАЙДУЖИЙ 2012-11-19 / 00:14:46
На жаль, ми бачимо традиційну ситуацію - слабкість вузівської інтелігенції, її безпорадність, меркантильність, нездатність боротися за свої права, відсутність лідера. Ще вчора ВОНИ билися в груди і верещали, що не допустимо Ващука і т.д і т.п. А тепер? Одноголосно схвалюють програму людини, яка ще офіційно навіть не кандидат на посаду ректора. Де ВАША гідність шановні професори??? Невже ВИ можете терпіти, коли з ВАМИ говорять як з пустим містом? Привселюдно принижують і посилають (Чи це не правда шановний пан Лемак та Ніколайчук?). І це сьогодні, коли в.о, а що буде завтра, якщо ВФГ стане повноцінним ректором? ТАКИХ, ЯК ВАЩУК, гнати в шию

Василь Васильвич! 2012-11-19 / 00:08:17
ВАЩУК-примітивний, пустий піарщик.......(далі по тексту нижче)

ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ 2012-11-19 / 00:05:59
примітивний, пустий піарщик! Дурить преподів а ще більше студентів! А після виборів всім вам покаже КУЗЬКІНУ МАТЬ! ПОБАЧУ, що тоді скажете панове професори, шановна еліта університету. НЕВЖЕ не бачите, що це примітивна людина, яка шанує тільки себе! А всі інші для нього- це засіб збагачення! ПОДУМАЙТЕЮ, коли будете голосувати .....

Міша 2012-11-19 / 00:02:05
ВАЩУК на совісті у конюха ЛЕДИДИ! Саме Ледида привів до влади ВАЩУКА. МИ просимо Балогу, ПІТЬОВКУ допомогти вигнати "МЕНЕДЖЕРА", пройдисвіта ВАЩУКА.

О. С. 2012-11-18 / 22:41:19
Маленький нюанс стосовно нинішнього в.о. Спірне питання про введення ним "повної", а не вибіркової, як було раніше, болонської системи, яка для студентів вилилася у підняття рівня "зараховано" та інших оцінок як наслідок. Нічого проти не маємо. Але є норма закону, яка забороняє такі нововведення посеред навчального року, який, нагадаю, для 5-го курсу і так скоротили задля економії - для навчання залишили вересень і жовтень,тоді як листопад - для сесії. "Обдумане" рішення, яке призведе до "покращення" якості навчання...

Викладач 2012-11-18 / 19:38:59
Стіна плачу прямо якась :) На жаль не мораль тепер спасе УжНУ, а наведення елементарного порядку та заслужена посадка без оглядки на "авторитет" відомих і не дуже професорів-хапуг, що лягають по вказівці під чергового месію. Саме через них наш храм науки багато в чому перетворився в храм розпусти. Так що думайте добре, колеги, перед тим як собі чергового ідола сотворяти.

Георгіна 2012-11-18 / 18:58:24
Гідна і достойна кандидатура! Висока людська мораль, духовність,інтелект та милосердя це частина тих рис, які притаманні пану СмоланціВолодимиру! Людина від Бога!
Такі люди мають очолити та спасти класичний храм науки-УжНУ від посягань докторів наук-бізнесменів та хапуг від освіти.
Пане Смоланка спасіть УжНУ! Благаємо врятуйте нашу альма-матер,не дайте нашій молоді втратити можливість навчатися в УжНУ,де навчалися їх батьки,діди.Нехай наші діти не виїжджають навчатися за кордон,наші ВНЗ не гірші за їхні.УжНУ це класичний університет нашого краю,це історія!
Лише тепер інтелігенція краю,викладачі та студенти відчують,що не все ще втрачено,є надія врятувати та реабілітувати УжНУ!

М.М. 2012-11-18 / 15:44:58
Смоланка-єдиний шанс для УЖНУ зберехти обличчя! Пройдисвіт ВАЩУК розглядає УЖНУ лише як власний комерційний проект. Підтримайте СМОЛАНКУ! ТУТ не обійтися без БАлоГИ! ВІН є патріотом Закарпаття. НА відміну від Ледиди, який продав ВАЩУКУ університет! ВАЩУК на СОВІСТІ У випускника-двійошника УЖНУ ЛЕДИДИ! Це ЛЕДИДА подав подання у МІНІСТЕРСТВО на ВАЩУКА! БОГ ЙОГО ЗА ЦЕ ПОКАРАЄ! ЗА ті сльози, інфаркти, які приніс ВАЩУК В УНІВЕРСИТЕТ!

Володя 2012-11-18 / 11:50:33
Мудре, правильне, а головне так потрібне університету рішення!!! Підтримую Вас!!!

спостерігач 2012-11-18 / 10:41:47
Чому так швидко всі забули як познушався велииий "гуманіст"-реформатор над Небесником Мікловдою Сливкою Студеняком скільки забрав у них здоровья, що тепер кримінальні справи та суди будут методами боротьби за місце на кафедрі?Навіть на хвилину не можна уявити, щоб таке зробив Смоланка або покійний Сливка!Хай вертається в своє сімейне господарство УжДУ та проводить там свої реформи.А ті, що йому допомагають хай не думають,що бог цього не побачить!

НОВИНИ: Соціо

22:39
/ 1
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 1
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 3
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 1
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади