«Губернатору» Закарпаття проект реконструкції площі Народної подобається

Тому реконструкція буде здійснена в будь-якому разі, розповів сьогодні під час прес-конференції голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида.

«Губернатору» Закарпаття проект реконструкції площі Народної подобається

В ході відповіді на запитання, що чекає на площу, голова ОДА знову порівняв її з пасовиськом і висловив преконання, що вона має перетворитись на зону відпочинку жителів та гостей міста. «Мені цей проект подобається. Якщо порівнювати з тим, що нині є – велике пасовисько, і з тим, що планується площа як зона відпочинку з лавицями, фонтаном, я за реконструкцію Народної, і ми її будемо робити», – заявив Олександр Ледида.

Разом з тим, як скоро – не уточнив, за його словами, це пов’язано із виготовленням проектно-кошторисної документації.

 

 

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

13 листопада 2012р.

Теги: площа Народна, реконструкція, Ледида

Коментарі

Конюх 2012-11-13 / 23:01:13
2 Олександр:

- Тому, що саме мінімалізм газону доповнює та підкреслює архітектурний ансамбль Народної площі в стилі ческього конструктивізму.

- Тому, що саме так задумав Франтішек Крупка - на його архітектурних кресленнях присутні тільки газон та кулевидні кущі, НЕМА там ніякої бруківки, фонтанів і лавиць.

- Тому, що якісний газон та кулевидні кущі - це дешевше і раціональніше, ніж забрукувати всю площу та зробити фонтани.

- Тому, що так вважає більшість ужгородців - як простих мешканців, так і архітекторів, мистецтвознавців, художників, дизайнерів, фахівців у галузі охорони культурної спадщини, та ін.

- Тому, що проект реконструкції нагадує площу Незалежності в столиці Білорусі, де совок затримався до наших днів:

http://www.turist.by/images/belarus/minsk/ploschad_nezavisimosti_01.jpg


Достатньо?

Олександр 2012-11-13 / 22:05:04
Конюх 2012-11-13 / 20:38:52
А чому саме повинен бути газони, які є перед Вашингтоном або Берліном, відповідно можна говорити, що багатьох країнах якраз саме все у "закатованому бетоні". Так би площа виглядала більш європейською, якби були ті ж самі кущі.
І, до речі, звідки інформація, що саме 26 млн. буде використано, ця сума була презентована на офіційному обговоренні або вигадана журналістами?

Конюх 2012-11-13 / 20:38:52
2Олександр:

А хто заважає зробити замість "пасовиська" першокласний газон, можливо з невеликою кількістю шаровидних кущів? Газон перед Білим Домом у Вашингтоні, партер перед Рейхстагом в Берліні - прикладів багато.

Обов'язково закатувати все в бетон та встановлювати фонтани, витрачаючи на це 26 лимонів?

Олександр 2012-11-13 / 20:06:21
Площа повинна бути реконструйована, це однозначно. Ви тільки погляньте як виглядає це поле на даний момент, і як вона виглядала перед цим з кущами. Ужгород як європейське місто, повинно отримати відповідно європейську площу, а не теперішнє посміховище.

киця 2012-11-13 / 18:02:36
конюх, він є конюх... спотворили місто, тепер до площі добираються

до М.А.П. 2012-11-13 / 17:16:34
Цю цифру, мабуть, придумав пан, зображений на фото вище:)

Всього 3-4 млн? Копійки якісь, нє?

Макс 2012-11-13 / 17:16:26
М.А.П.у
Читайте попередні публікації про реконструкцію площі. Саме там фігурувала ця цифра.
А в Харкові, Київі і т.д. був. Щось не пригадую, щоб фонтанчики розміщували на центральній площі Харкова (до, слова, найбільшій в Європі).

М.А.П. 2012-11-13 / 16:58:20
Який м...к придумав цифру в 26 млн.? Мова йде максимум про 3-4 млн. з фонтаном. А про інші обласні центри хоч мовчіть!. Коли були в Вінниці, Черкасах, Харкові?

Макс 2012-11-13 / 16:41:03
З кожної центральної площі - зону відочинку! Інші обласні центри підхоплять Вашу ініціативу, п. губернаторе. Пропоную по всьому Майдану Незалежності розмістити лавиці. Це ж скільки бюджетних коштів можна "відмити" у власну кишеню!!!
Панове, вдумайтесь у цифру 26 млн. гривень!!!! За такі кошти можна нову школу чи лікарню побудувати чи врятувати життя 26 хворим на рак дітям, зробивши операції за кордоном. Врешті-решт чому люди не можуть вирішувати куди їм витрачати власні кошти. Адже бюджет - це наші з вами сплачені податки і ми повинні вимагати щоб вони витрачались дійсно раціонально і з найбільшою користю для людей і громади.

Моцик 2012-11-13 / 16:29:49
Треба відновити як площу Леніна з розарієм і декор-кущами.Мило буде для регіоналів!

Конюх 2012-11-13 / 15:55:49
Так, Яна - там треба зробити зону відпочинку. Попросимо Ратушняка перенести аквапарк на Народну, засиплемо піском, поставимо зонтики та шезлонги - і будемо відпочивати ))

до Василя 2012-11-13 / 15:52:47
Не лукавте, площа раніше була цілісною з декоратиними кущами. А зараз буде гранітний плацдарм і декілька кущиків, фонтанів, лавиць.

+++ 2012-11-13 / 15:13:04
Ну дійсно Демко, Сопко, Сирохман настільки юні, що нічого не помнять. Зате анонім Василь все знає.

Василь 2012-11-13 / 15:07:06
Противники реконструкції мабуть забули,бо бігали ще в малих штанцях, якою була площа до реконструкції під "пасовисько"Я - за реконструкцію!!!

яна 2012-11-13 / 14:30:03
я думаю,площу давно треба було переробити на зону вфідпочинку...і губернатор цілком правий...

Конюх 2012-11-13 / 12:02:11
Треба Саню відправити по Європам, щоб подивився на їх пасовиська. Наприклад, в Берліні - перед будівлею Рейхстагу.

Щось він засидівся на своєму ранчо - не може відрізнити газон від пасовиська :)

НОВИНИ: Соціо

11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
10:35
/ 3
Сьогодні, в четвер, у Буштині попрощаються з Героєм Іваном Рущаком
11:29
/ 7
Державний "Ощадбанк" долучиться до приватного нищення унікального високогір'я Карпат вітряками
23:14
/ 4
Рік Августина Волошина