Балога повідомив про готовність відмовитися від депутатського мандату

Про це політик. який безальтернативно переміг у виборчому окрузі №69, повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Балога повідомив про готовність відмовитися від депутатського мандату

"В Україні не повинно бути жодної дільниці, де б суд, чи ОВК скасовували результати голосування, – вважає Віктор Балога. – Це не вибори, коли купка бюрократів приймає рішення, кому бути депутатом, а кому – ні. Таке право має лише народ. Тому між владою і опозицією можливий компроміс, якщо помилки суддів і ОВК виправить Центральна виборча комісія".

"У протилежному разі я також не збираюся брати депутатський мандат, – заявив Віктор Балога.

Нагадаємо, що на виборчій дільниці №71, де перемогу здобув кандидат від Єдиного Центру Павло Балога, чинна "регіональна" влада брутально намагається переламати ситуацію на користь кандидата від Партії регіонів Степана Деркача.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні ж керівники Об'єднаної опозиції у зв'язку з фальсифікацією вибору народу висловили готовність відмовитися від своїх мандатів і обнулити партійні списки.

04 листопада 2012р.

Теги: Балога, мандат, опозиція

Коментарі

Українці 2012-11-08 / 22:23:47
Бо народ умножить на ноль

Брат Петі 2012-11-08 / 22:22:56
Та створіть нові робочі міста

Петя 2012-11-08 / 22:21:41
Підніміть зарплату -450 демонів

горинчовець 2012-11-05 / 11:54:35
ми за балогу

до ани 2012-11-05 / 11:53:39
не розказуй казки. тепер ми побачили деркача який вин на справди хрен рудьковський. балога наш депутат.

Аня 2012-11-05 / 10:35:49
О боже! Дай щоб Балога так і зробив.Хватить бандитизму в Закарпатті. Кого він лякає.За державні кошти виграє вибори і ще чогось хоче.Незрозусіла тільки позиція влади,проти якої він і йрго команда працювала.Всі ж знають що ця банда , ці юди, агітували за Свободу. Вони міняють кольри , які їм вигідні. А правда має бути на боці Деркача. Бо стільки уваги примділив реліїї , що я думаю на небі є бог і він йому поможе

Роксана 2012-11-05 / 08:21:33
Та ніхто не буде віддавати свій мандат Балога багато грошей витратив, щоб тепер віддати свій мандат.

Роксана 2012-11-05 / 08:20:36
911

гуцул 2012-11-05 / 08:13:34
Хустяни,не хочете Закарпатську Барву,то лижіть дальше Сраку Рудьковському,він вам ближчий???Мандат вашого Деркача проплачений Рудьковським,і буде лежати в кишені його,коло ширіньки яку так любить ваш стьопик....

Ужгородка 2012-11-05 / 07:25:24
"У протилежному разі я також не збираюся брати депутатський мандат, – заявив Віктор Балога."

ПЕРВЫЕ ПРАВИЛЬНЫЕ СЛОВА бАЛОГИ. Ну хоть их бы выполнил наконец-то, ато "говорит" уже много лет, но все это вранье, одни обещалки-дурилки. Давно пора - чемодан, вокзал, забвение ...

виборець 2012-11-05 / 02:15:13
треба видстояти результати виборив за павла брата

грига 2012-11-04 / 23:06:08
вирішив напудити владу діючий міністр кабміну! БУГАГА

Слов'янин 2012-11-04 / 20:34:21
"Балога повідомив про готовність відмовитися від депутатського мандату"
А від посади міністра "опозиціонер" Балога не бажає відмовитись?

бешенний 2012-11-04 / 20:08:55
Україна-без Януковича!!! Моя Україно всіх до старту акції "Україна-без Януковича",ми повинні розпочати її вже сьогодні.
Слава Україні!!!

Із Осою 2012-11-04 / 20:08:36
Типирька майже пернув Іван із отого Осою

лютий 2012-11-04 / 20:07:23
Жополизи як Сергей Артемов,дивися братку бо язик стереш чмо,ізатаких як ти і тобі подібних бандицька влада привратить державу в колонію понятно урод!!! А це не вибори, де підкупні суді призначають депутатів!!!

ЛЮБИТИЛЬ ПАСУЛЇ ПУДБИВАНОЇ 2012-11-04 / 20:04:47


За два тижні до виборів Балоги завалили Іршавщину дрібними грошима.
Отак дрібні балогівські копійки і "вирішили" цю велику справу.
Степан Деркач - чесний, порядний, талановитий Чоловік і Політик !
Справедливість восторжествує !"!!

Сергей Артёмов 2012-11-04 / 18:33:10
Это он братца своего Павла Балогу "крышует" - ни как не может братец вчистую выиграть выборы... Вот и шантаж, типа брать мандат не буду если братец мой единородный не пройдёт в депутаты...

совiсть 2012-11-04 / 17:53:34
учора казав шо уд мiнiстра ся удкаже.нись значок депутатськый мече.но подивеме дале шо удумат.

Микола 2012-11-04 / 17:49:22
Ті члени ОВК, які займаються фальсифікацією думають що "рокосовський голубок" їх захистить після оголошення результатів виборів? Диркач на них "положить" великий.... А от виборці 71 округу їм цього не пробачать, і правильно, мочити їх за таке треба,...

НОВИНИ: Політика

14:39
/ 1
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку