Балога запропонував Деркачеві на вибір бізнес, поезію або кулінарію

100-відсотковий переможець у 69-му виборчому окрузі у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук підтвердив інформацію про те, що "регіонали" хочуть "засудити" перемогу Павла Балоги.

Балога запропонував Деркачеві на вибір бізнес, поезію або кулінарію

"У день голосування нам вдалося протистояти підкупу на 71-му окрузі з центром в місті Хуст, де від Єдиного Центру балотувався мій брат Павло. Завдяки вчасній реакції штабу були зупинені «каруселі» і ми отримали перемогу над кандидатом від Партії регіонів Степаном Деркачем, – розповів В.Балога. – Але наші опоненти не можуть з цим змиритися і думають, якщо їм не вдалося купити людей в день виборів – вони куплять суддів і прокурорів. Тому кандидат від Партії регіонів подав дві позовні заяви щодо оскарження результатів виборів". 

"Хлопці, в політиці треба вміти не лише вигравати, а й достойно програвати. У вас не виходить ні одне, ні інше. Може від вас буде більше користі в інших сферах – в бізнесі, в поезії, в кулінарії. Ну для чого вам йти в політику?" – іронізує Віктор Балога.

30 жовтня 2012р.

Теги: Балога, Деркач

Коментарі

Ярема 2012-11-01 / 18:27:08


Тролінг з використанням різних ніків. Коментар видалено. Адмін


Череп 2012-11-01 / 14:15:17
Балога СЕ ЧОЛОВІК!!! Всі остальні мухи Вітьку ми з тобов!!!!!!

декан 2012-11-01 / 00:24:47
балоги молодци

хустик 2012-10-31 / 22:23:11
Стьопа умій програти,тай рудьковского не тегни за собою. Його й так бідного мороз попустив, а тепер шей ти в болото пуиаєш.

консул 2012-10-31 / 00:24:47
політика це великий бруд... Але бе цього бруду не цікаво жити ... Щеславним людям... змиріться ті що програли. Наступного разу вийграєте... Вибори 2012 підтвердили що не той керує процесом на виборах що голосує а той кто рахує!!! Фальсифікаторів до вязниці з окружних комісій .... показовий суд... Щоб наступні боялися.

опозиціонерка 2012-10-31 / 00:13:43
УРРРАААААААА....... ПЕРЕМОГА НАША...... А ХТОСЬ МОЖЕ СКАЗАТИ НА ЯКІ СЬЛЬРАДИ дЕРКАЧИК ПОДАВ ПОЗОВИ?

челядник 2012-10-30 / 23:49:40
шо ся журите,Пишта Деркач типирка Гузицьов буде у Рудьковського удробляти грошики шо утратив на вибори,шо вам його сра..у шкода прищаву чи шо?????Не повірю брателло

гуцул з Ясіня 2012-10-30 / 23:47:15
Підтримуємо Вас Вікторе Івановичу і Вашу Команду,цьому доказ того як Гуцули піддержали вашого двоюрідног брата Василя Петовку,він на Гуцулії набрав 85 % !!Так Тримати,Ми Гуцули За Закарпатську Партію,і за Закарпатську позицію в Верховній Раді!!Слава Україні!!Смерть Нашим ворогам!!Вам здоровя,наснаги,нових політичних Перемог !!!Повага І Честь!

ВАСИЛЬ 2012-10-30 / 22:53:02
Адмінові-наші люди пишуть май грамотно

Мих.Шимон з Хуста 2012-10-30 / 22:11:54
Люди добрі! Я ось що скажу: багато людей на Хустщині голосувало не проти Деркача,не проти ПР, не проти програми цього кандидата, а проти його хлопців. Проти тих людей, котрим спиться й видиться - Степан у ВР, а вони біля нього! Ці люди недопрацювали рівненько на 1000 голосів по округу. Вся його "братва" бачила в Степанові тільки кошильок, тільки міх з грошима і нічого іншого. Степан був приречений з самого початку тому, що набрав помічників стихійно і необдумано. Провина-ж Степана в тому, що, кажуть, він нікого не хотів слухати про своє оточення і про заміну цих людей. Коротше кажучи, розвели Степана на бабло, як младєнца. А Балоги-ж попереджали 2,5 міс. тому (і чисто по-людськи): не реєструйся, Степане, бо програєш. Не послухав він - от і має!

yop 2012-10-30 / 21:54:37
Щось,я не розумію,яке відношення деркач мае до Рокосоваа

Микола 2012-10-30 / 21:40:43
Деркач красиво заштукатурений позіровав на білбордах, краще б ті гроші реально профінансував на громади, так би в нього шансів більше було. А Балога реально давав грошей в селах (школи, садики, сільради), за те його і підтримали. А з білбордів селянам толку мало, так що рокосовський фраєрок пролетів, не поможе йому ні "конюх", ні кум Рудьковський.

небайдужий 2012-10-30 / 21:36:41
Друзі хустяни! Підтримаймо Павла,захистім свій голос,вийдім до будівлі ОВК.Спасибі.

велятинец 2012-10-30 / 21:24:01
деркач у велятини програв тому що звидти голова хустськои рда горба

бодя хам севлюш 2012-10-30 / 21:23:49
витя и админ пробачте я дуже люблю бабло я кинув балогу у севлюши такся стало........

Мих.Шимон з Хуста 2012-10-30 / 21:08:41
Щира подяка Іршавчанам та Тячівцям за голоси на користь Павла Балоги! Як би не Ви - Стьопка б виграв. Зараз у Хусті ОМОН у повній бойовій. Оточено буд.адміністрації. ОВК не працює. Через центр проїхати не можливо. За чутками, в РДА чи в ОВК зараз Ледида, Рудьковський, Ланьо, В. Балога. Поки затишшя. Народ, хто підкаже, що це є? Гра м`язами?

yop 2012-10-30 / 20:44:25


Хамство. Коментар видалено. Адмін


бодя севлюш 2012-10-30 / 20:40:12


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Хустяк 2012-10-30 / 20:26:39
По Хусту Балога програв, хоча гроши роздавав немеренно. Хустян притомив мер Кащук ЄДИНОцентрист,якого тоже купили за Балогині гроші. Нам доста ЕЦу і братів Балог! Якби Деркач був не регіонал то виграв би вибори легко. А тепер най один другого дримбають у судах. Нам що з ними що без них.

гуцул 2012-10-30 / 20:22:51
Тося називать конвульсії- бо вже иншак невуйде .Кідь -не зпаралізує- то попустить

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ