Ващук на концерті запропонував «регіоналці» Повалій стати деканом в УжНУ (ФОТО)

У п’ятницю, 26 жовтня, Закарпатська обласна організація Партії регіонів влаштувала в Ужгороді на площі Поштовій концерт-телемарафон «От стабильности – к благополучию!», присвячений 15-річчю з дня створення Партії регіонів України.

Ващук на концерті запропонував «регіоналці» Повалій стати деканом в УжНУ (ФОТО)

На концерт до Ужгорода звезли учасників з різних районів Закарпаття – передусім працівників комунальних підприємств і чиновників, зокрема були присутні і працівники Ужгородської міськради, чию присутність на концерті контролював особисто мер Ужгорода – член Партії регіонів Віктор Погорєлов. Також, як уже повідомляло Закарпаття онлайн, сюди силою зганяли студентів ЗакДУ та УжНУ.

Протягом тригодинного дійства перед синьо-білою аудиторією зі сцени, "прикрашеної" російськомовними гаслами, виступили третьорядні закарпатські виконавці та студія сучасного танцю «Бліц» з підпорядкованого обласній владі «ПАДІЮНу», а також спеціально запрошені Партією регіонів виконавці Тамерлан та Альона Омаргалієва.

У рамках телемарафону у прямому телеефірі з Києва друге місце у передвиборчому списку Партії регіонів і кандидат у народні депутати України Таїсія Повалій заспівала пісню «Рідна мати моя». У відповідь член Партії регіонів ректор ЗакДУ та, водночас, в.о. ректора УжНУ Федір Ващук повідомив про наміри створити на базі УжНУ музичну консерваторію і запропонував Таїсії Повалій стати її деканом.

Востаннє силою людей на заходи такого масштабу в Ужгороді зганяли у 2004-му році.

Фото прес-служби Закарпатської обласної організації Партії регіонів

26 жовтня 2012р.

Теги: Партія регіонів, Ващук

Коментарі

хоть што 2012-10-28 / 05:44:18
Ректор ЗакДУ та в.о. ректора УжНУ робить якісь дитячі заяви... Консерваторія - це автономний виш. І він ну ніяк не може бути у складі університету! А керує консерваторією не декан, а ректор. Тому заява-пропозиція Т. Повалій щодо "почесного" декана - нісенітниця...
Як ся каже - хоть што...

мачка 2012-10-28 / 01:48:25
1919 год. Гражданская война... На берегу речки Урал сидят Петька и Чапаев. И говорит Петька: "Вот закончится война, Василий Иваныч... И я на этом берегу консерваторию построю!" Чапай почесал за ухом, и говорит: "А я, Петька, на противоположном берегу тоже консерваторию построю!". Петька - Чапаю - с недоумением: "А на хрена, Василий Иваныч, для такого городка да две консерватории???" Чапай отвечает: измучился народ, Петька... Проголодался! Пускай консервов пожрет вволю!!!"
Успехов Вам, господин Ващук, на пути к созданию консервированной оратории!!!

Рома 2012-10-27 / 23:29:47
Бачив цих баранів. Звезли потім загнали в загороджене місце і не випускали до закінчення мацкальського смороду. Ще давали зонтики і кульки з якоюсь байдою. Виглядало потворно

Читач 2012-10-27 / 17:14:42
Ще одне - оті дві бабульки на фото можна думати зрадили своїм комунякам і стали переконаними регіоналками? Не повірю..... Гроші заробляють!

Читач 2012-10-27 / 17:12:08
Скільки грошей отрмали ці переодягнуті манекени? І не треба казати, що усі ці манекени були на площі за партійну ідею.......

123 2012-10-27 / 16:28:40
Ващук брехло і людей маэ за ніщо. Він в УжНУ викладачам навіть зарплату за вересень не всім виплатив. А барани його слухають і вірять.

Фіфочка 2012-10-27 / 15:49:18
Я тут була концертир бомба !!! люди отвиснулиси !!!

11111 2012-10-27 / 14:02:46
Ващук нічого не зробив і лиш говорить шо зробить..а результату нема...

Игорь Сидоров 2012-10-27 / 13:56:41
Класс! Благоразумие должно восторжествовать! Нельзя допускать к власти постОранжевую чуму! ПР рулит!

Патріот 2012-10-27 / 13:20:28
Прокинулись іуди.

Правда 2012-10-27 / 12:06:13


Видалено ряд коментарів, написаних одним автором під різними ніками. Адмін


Остап 2012-10-27 / 11:53:35
Шановні ПРихильники "підлиз" не зараховується, ви ще забули подякувати віктору хведоровичу за покращення. Даю ще одну спробу.

Gonza 2012-10-27 / 11:25:39
Ухтыыыыыыыыы ПРоллі прокинулись)) Все класно все чудово, спасіба партії за єто. СПАТИ ЙДІТЬ ДІТВОРА

Катя 2012-10-27 / 11:15:50


Видалено ряд коментарів, написаних одним автором під різними ніками. Адмін


Alex 2012-10-27 / 11:06:17


Видалено ряд коментарів, написаних одним автором під різними ніками. Адмін


Спостерігач 2012-10-27 / 11:01:57


Видалено ряд коментарів, написаних одним автором під різними ніками. Адмін


Правда 2012-10-27 / 10:40:40
Мені сподобався виступ ректора, дуже розумна людина!!!!!!!
А хто з низу пише гадості - перегляньте в інтернеті що Він зробив за останні 2 місяці для ужну і не виливайте бруд дарма.

яяяя 2012-10-27 / 10:34:05
нікого на силу не зігнали.........В кожного своя думка, свїй вибір.....

Анонім 2012-10-27 / 10:16:59
Виступ ректора Ващука Федіра був гарний. Хороший оратор і розумний керівник.
А попередні коментарі-це заздрість людей....

ЩЕРБЕЙ 2012-10-27 / 08:03:43
тай я там бив тай паленку глушив з олегом Адамчуком пак в Ужгородови у Льоні Баранюка

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 2
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая