Фейсбук збиткується над намаганнями "відмити "Блюка"

Соціальні мережі активно відреагували на історію намаганням кандидата в нардепи від Партії регіонів Михайла Ланя силовим методом домогтися спілкування з Віктором Балогою. Ще більше насмішок викликали незграбні намагання прес-служби Закарпатської обласної організації Партії регіонів в якийсь спосіб гідно "вирулити" з цієї негарної історії.

Михайло Ланьо (Блюк)
Михайло Ланьо (Блюк)

Ось, наприклад, як відреагував на це у Фейсбуку дописувач Yevhen Mitsyanka:

"Прочитав відповідь "Блюка" (Ланьо Михайлa Івановичa - кандидата по oдномандатному виборчому округу №70) на заяву Балоги з приводу інциденту на Міжгірщині, про який гуде вся країна. Складається таке враження, що в хлопа, або в тих людей, які це готували, не все в порядку з головою. Хоча скоріше проблеми не в них, а в тих хто їх взяв у кандидати до Верховної Ради – у Клюєва і компанії.

Це вже, здається третій варіант їхньої версії подій. Спочатку вони сказали, що "Блюк" в такий час (інцидент стався близько 20:00) уже спить. Та навіть малі діти лягають спати після вечірньої казки о 20:45. А наш дорослий дядько-кандидат в розгар виборчої кампанії спить. Це була перша версія. Друга версія – що він випадково виїхав на зустрічну смугу по дорозі на зустріч з виборцями. Скасовуємо передню версію про сон і запитуємо – "з якими це такими "виборцями" Блюк зустрічається о 20:00..."? В такий час на Міжгірщині працюють лише сауни і "кабаки".

Ну і сама тональність останньої заяви говорить про те, що її писав або Нестор Шуфрич, або Сергій Ратушняк, або ті хлопці, які пишуть тексти для їхніх інтернет видань: клоунада, хамство, примітивність і т.д.. Одним словом, писав потенційний пацієнт Смоланки, якщо, вибачте, там є що оперувати..."

26 жовтня 2012р.

Теги: Блюк, Ланьо

Коментарі

василь з Синевіра 2012-10-28 / 08:48:46
запитання до Віктора Івановича Балоги!! капітан МЧСА Мирослав Щербей отримуючи зарплату начальника МЧСА Закарпаття разом із Блюком на сірому Андрія Суворіна Мерсови БЛОКУЄ свого Міністра МЧСА???Шо так треба било чи шо Вікторе Івановичу?і чом ун з бітами ходить і шугає уд імені Блюка наших дітей і жон по Верховині,типирка бють наших агітаторув і Сенивірського голову села

Ванька 2012-10-26 / 23:09:58
Блюк і партія регіонів це козли, гвалтівники, убиці та інші покидьки суспільства такі як Міжгірські Щурі, за вказівкою яких сьогодні у с. Запереділля було побито агітаторів від опозиції.

верховинець 2012-10-26 / 21:40:47
Шановні Закарпатці!Так нам усім і треба,ми заслужили таких кандидатів у депутати,усіх,усіх без винятку.

Andriy 2012-10-26 / 20:16:02
Так ,треба за Свободу по партійним спискам ,а в можарітарці за того до кого душа лежить.

жалива 2012-10-26 / 18:43:25

На Закарпатті йде масовий підкуп виборців, гроші за кандидатів від Партії Регіонів у багатьох місцях Закарпаття, роздають майже відкрито.
Особливо активно, їх роздають у виборчому округ №70 з центром у місті Сваляві.
Згідно інформації отриманої з дуже проінформованого джерела Михайло Ланьо ( кримінальне погоняло БЛЮК, виділив за кожний голос виборця -500 гривень.

Та, як стверджують люди, які отримали вже гроші, але називати себе не хочуть, одним дали 100 гривень, а іншим 200 гривень.

Люди обурені такими діями, «десятників», які крадуть гроші кандидатів.

Верховинець з Нижніх Воріт 2012-10-26 / 16:55:08
Щербей так ся перепудив уттоді коли Балога таранив машину Суворіна,бо Щербей иппен в тому моторі Суворіна сидів на задньому сіденію,та мало ся із іспугу ПОСИКАВ у гаті,та уттоді лем бухає,ригає,ай співать Верховинські пісні про Тяжку Долю..Дуже го Щербея нашого жаль сегенятка

ЩЕРБЕЙ 2012-10-26 / 16:50:20
якшо Блюк муй цмбора програє вибори то шо буде?Я свої бабки не дустану?

лютий 2012-10-26 / 16:40:08
Люди заспокойтесь з коментарями, про цих УБЛЮДКІВ не піарьте іх і за них ніхто незгадае, ім там і місце на історичній свалці,якшо не за гратами!!!

Зек 2012-10-26 / 16:29:59
А шо, у Свободі не є злодіїв? Там нікому красти??? Та шо тоді з них: "Ні вкрасти ні посокотити"!!! будуть у кріслах сидіти, а Пр-овці і далі красти і на них "чесних" зїжжати. Нашо туди ся пхати де проход вузький!!!!!!!?

Faust 2012-10-26 / 15:46:32
Хлопці, закарипатці (я - до розумеих і порядних закарпатців) - всі за Свободу за пратсписками! Щодо "можарітарки" - за того із демократів, який вам більше до вподоби...

патріот 2012-10-26 / 15:35:21
Правильно!
Голосуємо за Свободу і ні одного голосу Пр-івцям.
Хватить з бандитів уже -надоїло.
Всі на вибори!!!

Олег Диба 2012-10-26 / 15:14:55
2Борис

Ви забули, що я ще й проКуцинський, проПацканівський, про ФронЗміновський... )) От тільки не проБлюківський – це точно... ))

Зрештою, спробуте заперечити СУТЬ поста Євгена Міцянки. Що, це неправда, що Блюк і Ко блокували проїзд? неправда, що вже втретє міняють версію?..

І, накінець... На чиєму прикладі ви хочете повчити нас працювати? На прикладі сайтів, що лежать під ПР, які зараз переповнені "чорнухою" і "заказухою"?.. ))

Косма Українцю 2012-10-26 / 15:02:47
Всі герої сажати на палю в інтернеті. Головне вчасно робити свій вибір на користь кращого кандидата, а не гудіти про те, що мии їх всіх перестріляємо. Зараз у влади такі вагомі фактори впливу, що ви шановний українець з палею не встигнете навіть з хати вийти, а вас уже пришвартують. Треба акуратніше висловлюватись і просто брати участь у голосуванні і працювати кожен на своєму місці

876 2012-10-26 / 14:51:20
попробуйте зайти на сайти балоги все блокуется всі коментарі готуются балогою

Борис 2012-10-26 / 14:32:07
Боже, боже... Такі розумні ви самі, що далі нікуди: пробалоівський редактор оприлюднив цитату людини Балоги. А головне узагальнити, мовляв увесь Фейсбук гудить.. Більше нема чого людям робити, тільки обговорювати перепалки політиків.Слава Богу усе це скоро закінчиться і ви не будете вже забивати людям голови усілякою дурньою. Навчилися би краще працювати, врешті-решт.

Українець 2012-10-26 / 14:23:12
Таких Блюків, Ратушняків, Кеменяшів,Балог,Шуфричів,Клюевих,Феєрів,та їм подібних треба на палю садити то все непотріб з одної ями, голосуймо за "Свободу"

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая