УжНУ з 12-тисячним колективом має на рахунку 3700 грн, борг в 1 млн і потребу в 6 млн на опалення

На нараді деканів в УжНУ в.о. ректора УжНУ та ректор ЗакДУ Федір Ващук озвучив інформацію про фінансовий стан університету. Про це повідомляє сайт УжНУ.

УжНУ з 12-тисячним колективом має на рахунку 3700 грн, борг в 1 млн і потребу в 6 млн на опалення

«Відтепер ректорат буде працювати у режимі повної відкритості. Усі керівники структурних підрозділів повинні володіти ситуацією», – сказав Ф. Ващук.

Головний бухгалтер університету доповіла, що на бюджетному рахунку установи із 12-тисячним колективом, станом на час проведення наради, є всього 3700 гривень. Тоді як тільки на оплату комунальних послуг не вистачає 6 мільйонів гривень. При чому, університет понад мільйон гривень боргує навіть за минулий рік (за послуги з опалення).

Відповідно, гостро постає питання економії. У цьому контексті йшлося, зокрема, і про сумісників. «Іншого виходу нема», – каже Ф. Ващук.

«Я не хочу, щоб впала тінь на такий поважний університет, який мені на цей період випала честь очолити. Тому докладу максимум зусиль, що знайти вихід з цієї критичної ситуації. Протягом декількох місяців університет повинен вийти з боргів і надалі так формувати свій бюджет, щоб вистачало не тільки на обов’язкові платежі, а й на розвиток», – сказав в.о. ректора УжНУ і ректор ЗакДУ Федір Ващук.

09 жовтня 2012р.

Теги: УжНУ, Ващук, ЗакДУ

Коментарі

Ніка 2013-01-14 / 15:13:28
Докерувався "чудо-ректор"!!!!!! УжНУ покритий боргами,гуртожитки в надзвичайно жахливому стані, а оплату збільшено. Викладачі вчасно не отримують зарплату, а студентам урізали стипендії... Як так може бути??????? Ми маємо сидіти на примусових канікулах і за мінімальний термін вивчати всю програму!!!!! І чого ми навчимося????

Добрі Люди 2013-01-10 / 22:49:55
Щоб ти горів у пеклі,ректоре!!! І щоб хоч раз ти в мороз і сніг,з речами,меблями стояв на розпутті,бо не знав куди подітися!!!
Це так переживає університет на чолі з новоспеченим ректором за своїх інтернів!!! Примусово відключаєте електроенергію,і мов тараканів травите жильців...Плату за проживання з 68 грн.підняли до 650 грн...Всілякими способами намагається шановний Ващук пригребсти до своїх загребущих рук будівлю,в якій проживають інтерни!!! Чого б і ні? Треба на нову машину,чи особняк!!!
В жодному університеті західної України немає такого самовлвддя!!! Бог тобі суддя...Надіємся,ти не довго протягнеш на цій посаді...

Нік у відповідь Олесі 2012-10-12 / 15:41:32
п. Ващук керує університетом практично 5 місяців (Ніколайчук діяв під його чітким керівництвом). Що помінялось? Те що створені Інститути, то викладачам і студентам від цього ні холодно ні жарко- вигоду від цього має сам діючий в.о. ректора, бо таким чином він може напряму впливати на призначених директорів Інститутів,роблячи їх в своїх руках маріонетками, а ось декан посада більш менш незалежна, бо є вибірна факультетом на 7 років.Ось вам і вся вигода. Що і ще зроблено? Одна болтовня і більше нічого.

Олеся 2012-10-12 / 12:29:28
Дайте ректору трохи більше часу і ви подивитесь, як запрацює університет. Пройшов тільки місяць з дня призначення нового ректора, а вже стільки хороших змін. Ващук виведе університет з грошової кризи, і покаже,як треба працювати.

Ефим Сурнин 2012-10-12 / 08:18:03
Да, ситуация аховая. Согласен с Ержией и Жужей. Вчера поступила очень интерессная информация. Для спасения ситуации суперменежер Ващук собирает 12-го октября всех пенсионеров. В приказном порядке, "добровольно-принудительно" они напишут заявления о переводе их на 0,25 ставки, а некоторые - просто на увольнение. Вот такой пассаж. Кроме того, в зале "случано" должен появиться кандидат в нардепы от регионов п. Ковач. В результате состояние счета УжНУ изменится с 3700 грн на 3701!

вопрос 2012-10-10 / 18:54:10
Што, сеґінята, ищи сьте лем начали, а вже сьте ся доґаздовали?

Богданка 2012-10-10 / 14:28:47
А може щось і дадуть, щоб продемонструвати, який "каканий" був Вегеш, а ось цяця-Ващук - як той Бетмен - прилетів і все врятував!

Болить 2012-10-10 / 14:07:01
Ващук виявився спроможним в міністерстві Табачника лише свою персону просунути на посаду в.о.ректора (слід вважати, небезплатно), а "вибити" там фінансування університету з бюджету, як це належить - на це не здатен.

Богданка 2012-10-10 / 13:01:38
Насправді реально "докерувалися" ті, що вище - і пан міністр освіти, і пан прем"єр, і вся їхня тусовка. Адже левова частка доходів освітніх установ - це фінансування з бюджету. І якщо грошей не дають, бо самим треба "на жизнь" або спеціально з різних причин (наприклад, щоб продемонструвати неспроможність керівника), то до чого тут Вегеш або будь хто інший? Крім звичайно,легендарно вболіваючого і за УжНУ, і за місто Ніколайчука з відтяпаними 100 тис.грн. Конкурентів нема! А до речі, що з ремонтами гуртожитків? З висловлювань нового в.о. виходить, що якщо раніше кімнати власним коштом ремонтували тільки бажаючі, то тепер заставлять усіх, причому платити доведеться обов"язково
наближеним до в.о. бізнес-структурам?

техпрацівник закду 2012-10-10 / 12:52:58
..а пересічні працівники ЗакДУ ще з початку 2012 року на "економії": їх позбавили усіх доплат, надбавок, навіть матеріальної допомоги (вже нічого не згадуємо про преміювання)... та що виходить? ЗакДУ теж у скрутному становищі?

студенту 2012-10-10 / 10:12:02
Докерувався?Студенте,ти,певно,у свiтi заблудився.Але швидше за все просто не дуже розумний,якщо такi нiсенiтницi пишеш.

Жужа 2012-10-10 / 09:56:18
Цікаво, куди поділися кошти студентів-контрактників УжНУ?!

Ержія 2012-10-10 / 09:00:24
А де сто тисяч, котрі нагло забрав Ніколайчук? А де "вірний" друг Ващука Сулима? При чому тут Вегеш??? Пів-року минуло. Проведена вступна кампанія. Студенти-контрактники заплатили за навчання! Де гроші??? Ващук розпочинає в УжНУ свої бізнес-проекти за рахунок бюджетних коштів...

Михайло (Економічний факультет)) 2012-10-10 / 08:53:12
>УжНУ з 12-тисячним колективом має на рахунку 3700 грн, борг в 1
>млн і потребу в 6 млн на опалення
Ось з чим нас залишив Вегеш

Студент 2012-10-10 / 00:01:07
Докерувався Ващук. А говорили: менеджер,менеджер і т. д. А оказався бездарним,пустим і нікчемним керівником.

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини