Ледида представив нового в.о. ректора УжНУ

Нового в.о. ректора Ужгородського національного університету, яким став дотеперішній ректор ЗакДУ Федір Ващук, представив голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида.

Ледида представив нового в.о. ректора УжНУ

Разом з тим, "губернатор" подякував колишньому в.о. голови УжНУ Віталію Ніколайчуку, який відтепер виконуватиме обов’язки першого проректора університету.

Як повідомив під час свого виступу перед трудовим колективом УжНУ Віталій Ніколайчук, рішення про призначення нового в.о. ректора УжНУ приймалось «на рівні Президента», відповідний наказ підписано міністром освіти і науки, молоді та спорту Дмитром Табачником.

При цьому  новий в.о. ректора УжНУ Ф.Ващук пообіцяв не міняти назву УжНУ і оголосив про можливість прийняття в УжНУ студентів з інших вузів, що можна розцінювати як повіддомлення про злиття двох вузів під брендом УжНУ.

Федір Ващук – депутат Закарпатської обласної ради від Партії регіонів, до останнього часу був ректором "конкуруючого" ужгородського вузу – Закарпатського державного університету. Його потаємне бажання очолити найбільший і найвпливовіший закарпатський виш називали причиною всіх катаклізмів, пов'язаних з об'єднанням двох вузів, що їх за минулого керівництва УжНУ постійно ініціювало профільне міністерство, очолюване "регіоналом" Дмитром Табачником.

Нагадаємо, що після призначення виконувачем обов'язків ректора УжНУ Віталія Ніколайчука екс-ректор УжНУ Микола Вегеш сказав:

«Уявіть собі, якщо я не призначив Ніколайчука на новий термін деканом, значить я мав для цього якісь підстави, тому я призначив іншу людину.

Я вважаю, що це не є прогрес, я глибоко переконаний, що Ніколайчук є перехідною постаттю, і Міністерство поставило слабку людину, яка не буде захищати інтереси університету, яка, рано чи пізно, здасть свої повноваження Ващуку. Нехай пройде час, і ми побачимо, чи я був правий»".

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

07 вересня 2012р.

Теги: Ващук, Ніколайчук, Ледида, УжНУ

Коментарі

Читач 2012-09-10 / 10:09:52
Студенти - готуйте бабло, Ващук прийшов!!!!

суддя 2012-09-09 / 22:30:36
На фото ті, хто в майбутній Україні сидітиме в одній камері за скоювані нині злочини.

Олеська 2012-09-09 / 22:15:20

Видалено кілька коментарів одного автора, написаних під різними нікнеймами. Виберіть один нік і пишіть. Адмін

студ 2012-09-09 / 22:12:02
Скоро студентів УжНУ так само будуть шикувати з кульками в руках і робити з них живу доріжку для улюбленого ректора - http://rionews.com.ua/filelib/nws/prep/s419x0-news-12250202113.jpg Репетиція була на Театральній.

УжНУ 2012-09-09 / 16:06:03
Це не коментарі студентів УжНУ,а коментарі студентів ЗакДУ. Бурсаки Ващука справді раді, що тепер автоматично стануть студентами справжнього, серйозного вузу... ))))

стас 2012-09-09 / 15:33:30
Так я згідний із "талю" я дивився відеоролик на "Анонс" , вони дійсно задоволені вовим призначенням

талю 2012-09-09 / 15:31:07
Вы послушаейте коментарии студентов УжНу так они рады что у них новый ректор ,а потом умничайте....

УжНУ 2012-09-09 / 11:47:42
Ну звичайно! :-) І коли "Закарпаття-онлайн" попереджало,що йдеться про злочинну схему захоплення УжНУ, що Ніколайчук - лише тимчасова прокладка, про потаємні зустрічі Ледиди, першого заступника Табачника - Суліми в Словаччині, то все також було "замовлення" і "провокація".Єдиний сайт, який писав правду довкола того,що відбувається в УжНУ.

мережа ветеринарних аптек та зоокрамкниць "Лев" 2012-09-09 / 11:04:45
Замовна стаття, и взагали дуже провокацийна. Раджу прочитати и забути.

Натюрморт 2012-09-09 / 00:39:40
М-Ы Б-Р-И-Г-А-Д-А!!!

Яник 2012-09-08 / 23:37:11
Подивіться на моїх ПаРтійців - проффесорів: зек-мер, аферіст-ректор, "губернатор"-конюх, шізофренік-невдаха-гробовщик біологічного факультету, УжНУ!!! НО яких я пацанів зобрав на фотці!!! З таков командов мож у космос, правда там їх і лишити!

Саша 2012-09-08 / 19:15:00
Ще взимку, коли на "УжНУ" грянула київська міністерська перевірка, всі збирали підписи проти незаконних дій Ващука, всі декани виводили студентів на страйк, а тепер ми всі "радіємо" таким колосальним змінам. Так це не вони шизофреніки, а ми...... Задумаймось панове!!!

Не сторонній 2012-09-08 / 15:55:13
Шановні колеги,
спокійно реагуйте на ці призначення. В усіх державних структурах уже давно порядок, усі знають своє місце і БАБЛО його також знає.
Єдиний УжНУ до цього часу залишався таким прообразом демократії в краї. А зараз наступило неминуче: як для прикладу в управлінні лісового господарства, прокуратурі, міліції чи де інде згідно "жизни по понятіям" уже давно один смотрящий, а всі інші раби. І Ващукова бурса, не виключення. Але такий результат - це наша вина, вина рабів і холопів, коли 10 проходимців вирішують долю кількатисячного колективу.
А Інтернет- чи не єдине місце демократії в цій країні. Та й то весь час похабиться коментами-троллями випускників-невігласів ЗакДУ, який Федя уже пообіцяв роботу в обєднаному вузі, а може й аванс взяв.

Васьок 2012-09-08 / 14:10:39
Так,Свєта з УжНУ!
Тепер Ви зі своєю радою "в один голос" будете підтримувати шизофренічні дії Табачника й так само "в один голос" засуджувати усіх його опонентів. Атже саме так "працює" студентська рада і весь колектив ЗакДУ

Света з Ужну 2012-09-08 / 14:03:30
Я дуже рада що новим ректором став п. Ващук і студентській раді буде легше вирішувати студентські питання....

Птахам 2012-09-08 / 11:44:04
Ще б пак, готові приєднатися!.. Адже раніше б вас і до УжНУ і близько не підпустили б, втім як і більшість студентів славнозвісного ЗакДУ, який, як відомо, в рейтингу вузів обскакав
Києво-Могилянську академію! Цирк на дроті!

Josef 2012-09-08 / 11:11:04
Схоже на рейдерське захоплення привабливого підприємства.

талю 2012-09-08 / 10:12:47
Дійсно достойна кадидатура, терпіння Вам пане Ващук....

123 2012-09-08 / 10:07:12
При таких умовах навчання студенти просто будуть навчатись із більшим натхненням, та стануть патріотами свого вузу

Стас 2012-09-08 / 10:06:09
Так..... дійсно достойна кандидатура

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"
14:38
/ 4