Балога підтримав зняття Вегеша на користь Кеменяша (ФОТО)

Кандидат-самовисуванець по мажоритарному округу, екс-ректор УжНУ Микола Вегеш, підтримуваний Єдиним Центром, зняв свою кандидатуру на користь представника Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Олександра Кеменяша. Про це у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив Віктор Балога.

Балога підтримав зняття Вегеша на користь Кеменяша (ФОТО)

"Усі члени нашої команди, кандидати на виборах по шести округах Закарпаття завжди ставили спільні інтереси вище особистих.

Сьогодні Микола Вегеш, який балотується по 70-у виборчому округу, прийняв рішення зняти свою кандидатуру на користь іншого представника нашої закарпатської команди – Олександра Кеменяша.

Підтримую таке рішення і вважаю, що Кеменяш буде достойно представляти Закарпаття у Верховній Раді. Водночас, я впевнений, що Микола Вегеш зможе реалізувати себе як депутат обласної ради, науковець, людина авторитетна для всіх закарпатців," – заявив політик.

"Наша команда - це не лише члени Єдиного Центру. Це авторитетні люди, які достойні представляти інтереси Закарпаття у Верховній Раді. 

А в наступному скликанні парламенту ми створимо "Фракцію Закарпаття". Вона й стане основою позитивних змін в нашому краю та в Україні.
 
Головним політичним завданням для себе ми бачимо відстоювання незворотності європейського та демократичного вибору України. Бо сьогодні є реальна загроза того, що демократичні досягнення, по крихті здобуті країною за роки незалежності, можуть бути втрачені назавжди.

Якщо народні депутати будуть і далі спостерігати як Україна змінює свої зовнішні пріоритети, то одного чудового дня ми опинимося в тому самому болоті, з якого вибралися у 1991 році," – констатував В.Балога в іншому записі в своєму Фейсбуку.

05 вересня 2012р.

Теги: Вегеш, Кеменяш, Балога

Коментарі

ЯЯЯ 2012-10-16 / 17:42:59
Рекомендую прочитати викладену статтю Закарпаття онлайн 14 травня 2009 року про діяльність О.М. Кеменяша "Закарпатець Олександр Кеменяш вибиває державні кошти собі на бізнес за рахунок шкіл і лікарень краю

ЛЮДИ РОБІТ ВИСНОВКИ З ПРОЧИТАНОГО

ШКІРЯ 2012-10-07 / 17:08:00
Блюк, Деревляний, Конюх - хто ми скаже хто то є?

авторитет 2012-09-13 / 20:41:37
Политики и подгузники похожи тем, что и тех и других надо регулярно менять. Причем по одинаковой причине и ето я про Камиша

до васі 2012-09-08 / 17:20:21
а Камиш це проституція й угони автомобілів ну і що?

вася мукачівський 2012-09-08 / 00:36:47
дурак ти а не корінний свалявець. тобі розказати про діяльність ланів? насилування, вбивства, рекет, побори, наркота, бандитизм.... продовжувати? думаю шо нема смисла...а ти розказуєш про якісь паспорта і воєнний городок

Корінний Свалявець 2012-09-07 / 11:53:29
По перше не маразматика а чоловік висловив свою точку зору - голова громадської організації Ветеранів і це думка більшості мешканців Свалявщини він запитав навіщо ви Вікторе Івановичу підтримуете кандидата в депутати Кеменяша який жодного разу за 8 років депутатства не виступив із трибуни зробив 120 запитів по питанню лобійування свого бізнесу який нічогісінько не зробив для рідного міста і навіщо він в Газеті Місцевий час займаеться маразматикою присвоюе заслуги голів місцевих громад своими а потім ще каже що хтось займаеться популіськими діями окрім Кеменяша і його Кампанії більше ніхто в районі не займаеться популіськими рішенями !!! і після цих слів дідусеві оплодували !!! а Камишовися начав голос трясти а Балога і не знав що казати !!! увесь тот цирк закінчився тим що Балога з опущеною головою тікав з Будинку культури в Сваляві !!! Зрозумів Віктор Іванович що Кеменяш давно вже не царок у Сваляві і думаю після цього він йому зробив зауваження Сашу куда ти мене привів тебе туй люди клюють !!! У Сваляві уже давно дурних не має які підримуватимуть ідеї Кеменяша а його ідеї всім відомі путо лобіювати питання свого бізнесу і клану !!! і те що ще не докрав докрасти розорити рідне нам місто !!! НАщот "Біти" далеко нетреба іти усі знають як Камиш із Рижим Інаком газдували у Сваляві і кілько раз люди низашо були биті !!!які тяжко робили на заробках а у них забирали останню копіку а соболиво ті що капусту продавали !!! вони іх добре памятають і не раз не злим тихим словом споминають !!! та ще його земляки не забули маніпуляції із закордонними паспортами та обміном валюти як пів Сваляви наш НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ нагрів !!! од кого над підсуває Балога і Вегеш і це щи лим вершина айзберга !!!

Уйко Полонинський 2012-09-06 / 18:20:27
Дуже ми ся полюбило як Віктор Іванович на репліку єєного маразматика про наявність у них такого кандидата як Ланьо повів; Дайте "біті" мандат то заревете через півроку всі))) ха-ха. Корінна свалявська підстилко, я вже дись читав сесе. Адмін, пацан флудить)))

василь 2012-09-06 / 17:09:11
А я буду проти Ланя тому шо він від ПР, і не важно хто це буде, Кеменяш, Аржевітін, Кічковський чи Алексій. Якщо в Кеменяша кращий рейтинг то хай іде він бо має кращі шанси для виграшу.

Петро 2012-09-06 / 12:44:56
Іще і не такоє увидиме!

міжгірець 2012-09-06 / 10:53:58
у міжгірї давно вже камишовий шнурок буришин на єц працює...

Корінний Свалявець 2012-09-06 / 09:38:00
те що Балога підтримуватиме на виборах О.Кеменяша всім відомо тому і таких дій од ЕЦ чекали всі і Сваляві у нього з Кеменяшом наперно така була домовленість коли він йому місце під барву продав напевно не 6 млн, а за 3 млн., щоб той його профінансував на вибори в ВР. А Свалявщина вибрала мером Ланьо тому що нам Свалявчанам набридло керівництво клану Камиша і його йоп компанії які 10 років тупо крали безбожно... Креше щоб Свалява виглядала як Норвершське містечко аніж як при правлінніРевтія та Гончарука Камишових набивачів карманів... 10 років депутатства Кеменяша і в Сваляві більше не має меблевої фобрики, автоколонки на вокзалі, лісокомбінату, хізаводу,Кришталевого джерела і тд тп. все забрав задарма і розпродав за мілійони нам така його предвибочка програма розкрадання рідного міста не потрібна а ось подеюкують що зараз очільником районного ЕЦ стане Адам Камишів шнирик

aфф 2012-09-05 / 23:41:15
одні і ті самі коменти на всіх сайтах... цікаво скільки платять ботам регіони за роботу у таку пізню пору. мабуть понаднормові дістають:)))

777 2012-09-05 / 23:19:11
Ще одне підтвердження хто такий Кеменяш, продажна балогівська шкура, яка кормиться з їхніх недоїдків, жаль що позиціонується з опозицією тушка нещасна!!!

Балога + Камиш = антиРЕКЛАМА 2012-09-05 / 23:06:30
Сьогодні сам Балога привів Камиша до рідної Сваляви, щоб "потягнути" за вуха у парламент! Це - просто ідіотизм!!!
Як така ідея виникла у цього Пожарника і Гойдалки??
Висновок: Невдалий хід цих двох нар.депів.
Люди кричали, висловлювалися дуже жорстоко при втечі "почесних гостів" з залу.

Людей, яких привезли в зал з різних сіл району, заходили в зал з високо піднятою головою, але після 15-ти хвилин дискусії, розбіглись як зайці по норам так само, як і МЧС-ники Не знали, що ім робити.

Шановні, що пропустили і не були присутні на цьому Антипіарському заході....


Гуцул 2012-09-05 / 23:00:23
Майже Балога грає на Блюка, бо Камиша на позачерговому з'їзді БЮТ збираються виключити,як їхнього кандидата і він вибуває з виборчого процесу.А офіційна заява Балоги повністю "спалила" камиша як пробалогівського прихвосня.

*** 2012-09-05 / 22:50:21
балога завжди був несподіваним. якщо обєднати інформаційні і фінансові ресурси балоги і камиша, у антинародної влади шансів там справді не буде.

Балога + Камиш = Крах обом 2012-09-05 / 22:44:19

Ви переплутали сайти - ми не мукачівський ресурс.Коментар видалено.Адмін

верховинець 2012-09-05 / 22:38:51
Вставив Балога ледидовців. Тепер у регіанальних осло-блюків шансів там - ноль.

Свалява 2012-09-05 / 22:32:33
КАмпєц янучарам. Тому і взвили :-)

юрка 2012-09-05 / 22:29:43
увідів вегеш як до нього відносятся в його рідному міжгірї під час свої презентації от і поняв шо він курить в сторонці)))
або пішов в очередний запой, тому за нього говорит його “хазяїн”

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ