Балогу дивує, що Погорєлов-мер і Погорєлов-еколог не реагують на забруднення Ужа (ФОТО)

Про це політик написав у своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Балогу дивує, що Погорєлов-мер і Погорєлов-еколог не реагують на забруднення Ужа (ФОТО)

"Мене дивує, що міська влада Ужгорода та міський голова Віктор Володимирович Погорєлов не реагують на те, нащо наші ужгородці вже давно звернули увагу, - що біля Боздоського моста, з боку "Нової лінії" в Уж із труби тече якась мутна з кольоровими плямами рідина. На запитання Сергія Денисенка "А хто в нас по екології?", відповім: 

 

"Начальником Державної екологічної інспекції у Закарпатській област
і є Рішко Сергій Васильович (88018, м.Ужгород, вул. Швабська, 14, тел.64-08-96 та 64-08-98 ) , а

начальником Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області - Погорєлов Андрій Вікторович (88018, м.Ужгород, вул.Швабська, 14, тел..61-65-38, приймальня - 61-67-01(факс)), - це щоб усім було зрозуміло, хто і чому за екологічні порушення не карає місцеву владу, до якої я вже звернувся з проханням направити інспектора, аби скласти акт, притягнути винних до відповідальності і забезпечити припинення забруднення Ужа." 

"Впевнений, - це неподобство ми разом із вами припинимо, – каже далі В.Балога. – Я це беру під особистий контроль і пропоную депутатами розглянути проблему екології на черговій сесії".

"Ми повинні зробити так, щоб в наступному році все Закарпаття, а без чистого Ужгорода це неможливо, по праву вважалося найчистішим місцем в Україні.

Тут є і суто економічна складова. Це збільшить кількість туристів до Закарпаття, і дасть можливість створити додаткові робочі місця, а наші закарпатці зможуть працювати вдома. а не на чужій землі, – каже В.Балога. – Тому ми усі закарпатці разом повинні зробити так, аби ті, хто забруднює нашу із Вами природу, не могли такого більше робити."

04 вересня 2012р.

Теги: Балога, Погорєлов, Фейсбук

Коментарі

ядзакі 17.09.2012 / 10:43:07
У управлінні екології зовсім інші завдання. Нафіга їм нюхати нечистоти, на ото є екоінспекція, яка дрімле з приходом п. Рішка. Вікторе! Нащось поклав на такі високі стульці двох Погорєлових. Тепер борешся з ними?

Пішти бачі 04.09.2012 / 21:38:53
Вот вот, тут прям бігав деревцята з ним саджав, майже не тра...сь разом, а тут на і який він поганий! Не дуріть голову, розумні люди розуміють все, так половина де..ів нерозуміють, але це ще років 5-ть, а далі вже проковтнете всі какашку.....!!!!!

Патріот 04.09.2012 / 21:02:56
А де Вікторе твій розум був коли того п.....аса Погорелова, підтримував на виборах мера, хотів Ратушняку нагадити а нагадив ужгородцям, дякую тобі від всієї громади, кращеб ти не допомагав.

НОВИНИ: Соціо

03:17
/ 1
Розвідник "Азіат"
20:26
/ 1
Від травм, отриманих у боях з окупантами, у лікарні помер Степан Куруц з Ракоша на Хустщині Фото новина
20:03
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Мучичка з Ґоронди на Мукачівщині
19:35
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Рішко з Дубового Фото новина
16:12
/ 12
За наслідками зустрічей в прокуратурі екоактивісти констатують бездіяльність правоохоронців щодо "вітрякового" злочину на полонині Руна Фото новинаВідео новина
22:15
/ 20
Зеленський призначив закарпатця Роберта Бровді командувачем Сил безпілотних систем
17:48
/ 1
У Петрівці Чопської громади у п'ятницю попрощаються з полеглим на Донеччині Святославом Рубішем Фото новина
16:23
У Верхньому Водяному на Рахівщині згоріла каплиця (РОЗШИРЕНО) Фото новина
12:00
Відкрито реєстрацію на перше заняття екоклубу в Ясінях на Рахівщині
19:50
Реєстрація на літні освітньо-природничі табори для дітей в Ужгороді
13:01
/ 1
Підтверджено загибель ще в липні 2024-го Олександра Басараби з Великого Бичкова на Рахівщині Фото новина
04:09
80 тис. грн на підтримку захисників зібрали в Ужгороді під час першого у сезоні велозаїзду "Big City Ride" Фото новина
02:28
/ 3
Обіцяні під парк "Чорні озера" в Ужгороді продовжують засипати сміттям Фото новинаВідео новина
01:18
/ 4
У Свалявському надлісництві продовжують рубку старовікового лісу під нову автодорогу від села Збини до гори Гостра і полонини Рівна
19:40
/ 1
У Мукачеві попрощаються з полеглим на війні Михайлом Ярошем Фото новина
13:22
Жителі Калин на Тячівщині, що відстоюють від ГЕСів Тересву, планують "антивітряковий" сімейний похід на Апецьку
12:45
На Закарпатті останній дзвінок прозвучав для 10 456 одинадцятикласників, в Ужгороді – для 993, у Мукачеві – для 659
20:10
/ 9
Незаконне будівництво вітряків на Руні триває. Держекоінспекція розпочне перевірку лише з понеділка Фото новинаВідео новина
17:41
/ 1
Міндовкілля видало наказ на перевірку забудови полонини Руна вітряками (ДОКУМЕНТ) Фото новинаВідео новина
11:56
Денні табори, екскурсійні тури, екоклуб: "Щасливі діти" розповіли про активне літо із проєктом "Зелені скарби Карпат"
11:14
/ 1
У Виноградові попрощаються з Василем Красним, що помер внаслідок важкого поранення Фото новина
23:04
/ 1
Підтверджено загибель на війні з росією Івана Кинча з Репинного Міжгірської громади, що вважався зниклим безвісти з листопада 2024-го Фото новина
00:30
/ 12
Голова Держаудитслужби представила в Ужгороді нового керівника Управління в Закарпатській області Красиленка Фото новина
15:31
/ 11
Прощавай, Рівна… У Тур’є-Реметах готуються прийняти останні земельні рішення на користь ВЕС на полонині
12:31
"Щасливі діти" розкажуть в Ужгороді про активне літо в межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
» Всі новини