Ледида відкрив школу, започатковану Балогою (ФОТО)

У суботу, 1 вересня, в селі Луково на Іршавщині відкрили школу І-ІІ ступенів. На відкритті події пропіарився голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида. Тоді як будівництво було започатковане і профінансоване за його попередників.

Ледида відкрив школу, започатковану Балогою (ФОТО)

Школярі, батьки й педагоги чекали на нову школу з нетерпінням. Адже тут цей навчальний заклад був дуже потрібним. Місцеві дітлахи знання здобували у старій, зведеній ще у 50-х роках, будівлі. Деякі навіть змушені були добиратись за кілька кілометрів, повз річку Боржава, до навчальних закладів сусідніх сіл.

Сьогодні школярі Лукова розпочали навчання вже у новій школі. Тут є класи з інтерактивними дошками, проекторами, спеціалізовані кабінети біології та математики, комп’ютерний комплекс. Бібліотечний фонд закладу складає майже 2,7 тис. книжок. З дітьми займаються 30 педагогів. Наразі в школі навчається 166 учнів, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

Тим часом, як з’ясувало Закарпаття онлайн, йдеться про школу, будівництво нового корпусу якої було започатковано і в більшій частині профінансовано попередньою владою Закарпаття.

Луківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів була заснована ще у 1948 році. У 2011/2012 навчальному році навчання здійснювалося у двох корпусах 1955 року будівництва. Основний корпус було визнано аварійним. У ньому навчалися учні чотирьох класів. У другому корпусі навчалися учні 7–9 класів. Учні 1–3 класів навчалися у приміщенні дошкільного навчального закладу.

Найближчі до Луківської ЗОШ І-ІІ навчальні заклади ступенів розташовані у с. Приборжавське, тобто на відстані більше 5 кілометрів, та у с. Імстичево – понад 6 кілометрів. Дорога до вказаних шкіл є небезпечною при паводках, оскільки проходить через річку Боржава.

Саме тому у 2006-му році, тобто при «губернаторстві» Віктора Балоги, було прийнято рішення, підготовано відповідну кошторисну документацію та розпочалося будівництво нової школи проектною потужністю на 300 учнівських місць (кошторисна вартість 11 451,8 тис. грн). Фінансування будівництва здійснено за кошти державного (10 029,3 тис. грн) та місцевого (1 028,0 тис. грн) бюджетів. 

01 вересня 2012р.

Теги: школа, Луково

Коментарі

Азарка 2012-09-03 / 00:20:00
Люди добрі, та невже це "папереднікі" зробили а Ледида пропіарився? Це стиль "теперешніх".

житель 2012-09-02 / 22:08:21
Якби не Кеменяш дав гроші на документацію для будівництва школи то нічого би Балогові починати , а Ледидові відкривати !!!!!!!! Тому Камишові - респект і уважуха!!!!!!

сосед 2012-09-02 / 20:47:49
Ви подивіться на кошторис та порахуйте ефект від вкладання 11 млн на 166 дітей, коли є набагато більші школи за кількістю, а вчаться у сараях, ліпше би побудували там, де треба, ще пару шкіл за такі бабоси,хто їм доробить ще 150 дітей до проектної потужності, чи влада рахувати у межах 2-3 сотень не вміє

ПРОСТО Я 2012-09-02 / 20:08:36
СМІШНО І ГРІШНО ЧИТАТИ ЦІ КОМЕНТИ. ДЛЯ НАС,ВЧИТЕЛІВ,А ТАКОЖ НАШИХ ДІТОЧОК ЩАСЛИВИМ СТАВ ЦЕЙ ДЕНЬ 1 ВЕРЕСНЯ 2012 РОКУ. ХІБА МАЄ ТЕПЕР ЗНАЧЕННЯ - ХТО ЗАПОЧАТКУВАВ? ХТО ЩО ВКРАВ? ЧОМУ НЕ ТАК,А ІНАКШЕ? ШКОЛА Є! І В ЦЬОМУ ВЕЛИЧЕЗНА ЗАСЛУГА НАШОГО ДИРЕКТОРА ШКОЛИ!А КОМПИ У НАС БУДУТЬ НОВІ,ЦИМИ ДІТИ ВЖЕ КОРИСТУЮТЬСЯ РОКІВ 6.

звіздЄЦ ПР 2012-09-02 / 16:49:22
Компи не закуповуються за кілька років вперед. І твоє "може" не може бути аргументом... :-))))))))))

Треба підкинути журналюгам цю тему,аби розкрутили. Тут явно хтось з регіоналів на діточках нажився.

до звіздЄЦ ПР 2012-09-02 / 14:26:45
А чому відразу Ледида? А можливо це ще тоді Балога закупив такі старі компи, а теперішня влада закупила нові ( там на фотографії є і нові компи, добре поглянь), це ж логічно.

звіздЄЦ ПР 2012-09-02 / 14:01:17
Неборе, така велика школа за рік ся не будує. А на рахунок розкрадання, то подивися, які монітор до компів "подарував" дітям Ледида. Майже, списані з Золотої гори замість нових, які поклав собі. Бо такі трубкові монітори вже давно не випускаються...

до попередників 2012-09-02 / 13:52:44
Балога започаткував школу ще у 2006? Так чому тоді його влада за чотири роки не могла так її і добудувати? А тут за два роки нова влада домоглася того, чого не міг Балога. Просто за останні два роки гроші не розкрадалися, тому так швидко і відновили школу, а попередня влада щось дуже затягувала з роботами щодо школи, мабуть багато коштів тоді пішло куди не треба.

вчитель 2012-09-02 / 10:22:47
А чому комп'ютери старі?

гуцул 2 2012-09-02 / 04:02:56
Кошти на проект і початок будівництво за Кеменяшем, продовження за Балогою, закінчення за Ледидою. Я згоден що би в Закарпатті за бюджетні (наші з вами гроші) все будувалося

Іван 2012-09-01 / 22:34:35
Боже, як примітивно думають наші люди, тому і політики їх так просто дурять уже 20 років. причому тут влада при будівництві шкіл, лікарень, дитсадків і т. д., яка їх заслуга, коли то все фінансує бюджет. Но хіба що треба їм дякувати за те, що врали на будівництві не 60-70 відсотків з виділених коштів, а лише припустимо 25, то вже молодці. А так їх тут заслуга нульова, що одного, що другого. Хоч накрали, вибачаюсь - "заробили" на держслужбі, стільки, що дійсно за свої кошти можуть таке будувати, але то ще не скоро буде, бо краще роздати усім по одній китайській папці за одну-дві гривні оптової ціни, як конкретне і толкове щось зробити, бо все це вони роблять виключно лише для піару, особливо перед виборами. МОЛОДЦІ.

гуцул 2012-09-01 / 21:28:08
синьо-жопа банда лиш той може шо присваювати чужі здобутки!!!!Вони ще нічого не заклали ні один фундамент школи,а відкривають то що зробила Команда Балоги!!!інтересно шо вони будуть відкривати,коли закінчаться обєкти започатковані Балогою?Повтікають геть в Данецьк????????

звіздЄЦ ПР 2012-09-01 / 18:59:28
Селюку (іршавчанин), ти хоч тямиш, що мелеш? Який Медведчук у 2007 році? З держбюджету будівництво школи в Лукові не фінансувалося,тільки з обласного і районного. Тому Камиш ніяк ся сюда не тулить.

селюк 2012-09-01 / 18:45:16
Да лиш доті Медведчук не міг допомогти , а Кеменяш ставши депутатом по мажоритарці від Іршавчан пробив щоб виділили бюджетні кошти. Шкода що знову не йде від нас на вибори по мажоритарці, Ми, Іршавчане, за нього б проголосували. Він словами не розкидується, і не перебігає від одних до інщших.

звіздЄЦ ПР 2012-09-01 / 16:02:23
Взагалі-то школа будується з бюджету. То як її міг почати Кеменяш? З яких грошей? З тих, що награбив, коли був бандитом? Не тули Камиша туди, куди не тулиться... ))

іршавчанин 2012-09-01 / 15:44:49
Взагалі то школу почав робити депутат від БЮТ Олександр Кеменяш, а спочатку Балога примазався, а тепер Ледида.

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини