"На даний момент проблема з теплими туалетами повністю вирішена тільки в Миколаївській, Донецькій і Дніпропетровській областях. Однак після розширеного засідання Кабміну з питань підготовки до нового навчального року почався рух у цій сфері й в інших областях", – сказав Д.Табачник.
Табачник зазначив, що протягом літа 2012 року в Київській області 60 шкіл були оснащені теплими туалетами, а в Дніпропетровській – 151 школа. Ці показники, за його словами, є найбільш високими.
Найважча ситуація з оснащенням шкіл теплими туалетами, за словами Табачника, залишається в Івано-Франовській, Рівненській і Закарпатської областях."На сьогоднішній день ситуація не господарська у трьох областях, де вбиральні ще знаходяться не в приміщеннях і діти застуджуються. Але кілька областей цим займаються по-справжньому", – наголосив міністр.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, нещодавно народний депутат України, кандидат до парламенту від Єдиного Центру по 72 округу Василь Петьовка надіслав депутатське звернення головам Рахівської та Тячівської райдержадміністрацій – Дмитру Андріюку та Михайлові Шелеверу з приводу облаштування теплих внутрішніх туалетів у тамтешніх школах.
Це я 2012-08-28 / 23:27:48
Як колись говорив мій дідо, проблеми з туалетами починалися після приходу руських.
Пам"ятаю шкільні роки, коли перейшли у нову школу, по обох кінцях коридорів були туалети. З часом на вулиці збудували окремий, радянський. Легше було, ніж дітей навчити користуватися унітазами.
Між іншим, у школі нашого села є теплі туалети. Досить чисті. Як би ще і спец мийні засоби прибиральниці отримували, то туалети були би без зайвого неприємного запаху. А так відносно непогано.