На Закарпатті священник монастиря УПЦ Московського патріархату фільмував свій статевий орган та відправляв знайомим (ФОТО, ВІДЕО)

Священник Хустської єпархії Української православної церкви Московського патріархату фільмував свій статевий орган на камеру та відправляв ці відео знайомим.

На Закарпатті священник монастиря УПЦ Московського патріархату фільмував свій статевий орган та відправляв знайомим (ФОТО, ВІДЕО)

Відповідне відео на своєму каналі в Telegram опублікував блогер Віталій Глагола.

З нього видно, що священник на камеру показував також свою "п'яту точку".

Як повідомляє В.Глагола, йдеться про священника Свято-Георгіївського чоловічого монастиря Хустської єпархії УПЦ МП в селі Крива Віктора Шпільку.

4 лютого на сторінці цього монастиря в соціальній мережі Фейсбук його вітали з 55-річчям.

Село Крива належить до Тересвянської селищної громади. Відповідний монастир тут засновано 1992 року. Архімандрит - Пахомій (Галац).

16 травня 2024р.

Теги: Шпілька, монастир, УПЦ МП, Крива, статевий орган, відео

Коментарі

Ото да 2024-05-17 / 07:32:46
Прихожанкам моспархату такой батюшка подобаеться!

Додати коментар 2024-05-16 / 21:47:03
Глагола оператор цього відео?

Бомба 2024-05-16 / 21:42:04
Та цей поп московський підарас!!!

нижньому моспархатові 2024-05-16 / 19:16:18
Невиправний. По суті - дебіл. Не здатний навіть зрозуміти, що йому кажуть.
Яка різниця, ким була і що робила блудниця 2 тисячі років тому? Цей ваш, прости, Господи, "священник" продемронстрував пробите дно аморальності. Але, ще раз повторюся, раз ви це виправдовуєте, значить для вас, вашої гундяєвської секти це НОРМА. І в цьому вся суть

Правда, що коле очі 2024-05-16 / 18:56:03
До нижнього. Якщо відкриваєте секрет, то значить, що Ви також в темі. Тим більше - знаєте ті "одиниці" (як Ви пишете).
А на рахунок священнослужителя, блудниця дві тисячі років тому була не бомжихою - займала високе соціальне положення в тогочасному суспільстві. Якщо хочете - була вчителькою в школі. Справа зовсім не в тому, яку функцію ти виконуєш в суспільстві. Справа в тому, щоб кожен з нас побачив свої гріхи, які Христос написав на землі. А для цього просто треба опустити голову. До речі, прохожі теж можуть замітити ваші гріхи написані Христом на землі. І скажу Вам, будуть не в захваті від Вашої "творчості".

до нижнього 2024-05-16 / 18:20:55
Неборе, ти в адекваті?! Він не блудниця, а СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЬ. Ти різницю розумієш?
Ну і ти справді думаєш, що гріхи коментаторів тотожні тому, що бачимо на цьому відео? Що так поводяться всі?
Відкрию тобі секрет: навіть в миру так поводяться одиниці. А тут - МОНАСТИР.
Але по твому "Христос воскресЕ!" видно, що ти з моспархату. І з твоєхї реакції видно, що у вас там таке - справді норма.
Капець! ((

Правда, що коле очі 2024-05-16 / 18:11:13
Христос Воскресе! Люди добрі, чи ми перестали бути християнами. Та це ж євангельський епізод в житті. Нік, Норм, Пак айно, Ужгородка, Ужгородець, а Христос не так як Ви відреагував на. Отож ну ситуацію. Йому також скинули були дві тисячі років тому відео з блудницею, а потім навіть привели її до Нього. Відкрийте Євангеліє від Іоанна, главу 8 вірші 3-11. Якщо б блудника В. привели зараз до Вас, щоб Ви йому сказали? А Христос блудниці сказав:"Я тебе не засуджую. Йди, й надалі не гріши". Ось тут мудрість. А ваші (Нік, Норма, Пак айно, Ужгородець, Ужгородка) гріхи написані на землі - опустіть голову і побачите їх. Бачать їх і посторонні, хто живе біля вас, точніше - біля того місця де Христос на землі написав ваші гріхи. Христос Воскресе!

Опер 2024-05-16 / 16:40:53
Агент Глагола видурив цього московського попа, переодягнувшись в монашку, довго спокушав служителя культу, поки не витягнув на відверте відео.

Нiк 2024-05-16 / 15:09:41
А шо тут такого! У нас Моспархатi всi так роблять!

??? 2024-05-16 / 15:05:41
Цікаво, чому він це відео Глаголі скинув?

Норм 2024-05-16 / 14:48:01
Нажаль така ситуація у всіх монастирях упц мп вони там всі гоміки. Що лиш твориться в Ракошині... там Митрофанушка всіх гвалтує

Пак айно 2024-05-16 / 14:18:14
У попа є труси. А я думав, що попи не носять трусів.
Слава Ісу.

ужгородка 2024-05-16 / 11:54:42
Фу-у-у-у! :(