Закарпаття онлайн  »  ЗМІ Закарпаття

Мешканці Тячівщини обурені жахливим станом доріг у районі (ВІДЕО)

Край без доріг, але з напрямками! Приблизно так можна охарактеризувати ситуацію з гірськими дорогами без покриття на Тячівщині. Суцільні ями, ділянки дороги з асфальтованими платками, що не краще за ями, і свіжий шар асфальту, який руйнується на очах. Такий стан доріг обурює як жителів району так і водіїв, автомобілі котрих випробовуються на міцність.

25 травня 2012р.  · 4 коментар(ів)

Рухаючись по дорозі, важко насолодитись їздою по гірській місцевості та мальовничими краєвидами. Натомість автовласників очікує суцільні неприємності. На таких дорогах втрата пильності означає недешевий ремонт автомобіля. Та водіям і жителям доводиться змиритися з таким станом речей, адже ремонт дороги все-таки проводили, але який?! Багато ям засипані щебенем.

Не надто надійний матеріал для дороги з інтенсивним рухом. З-під коліс постійно вилітає каміння, провокуючи небезпеку як для пішоходів, так і для зустрічних транспортних засобів. Тож щебінь в ямі довго не затримується. Рухаючись далі, ми натрапили на ділянку нещодавно відремонтованої дороги. Та і тут не без гріха.

Стики між старим та новим покриттям не вирівняні, по краях дороги асфальт вже обсипається, подекуди взагалі не утрамбований, а просто зсипаний у грудках. Це не єдиний зразок марнотратства. Де-не-де просмолені ями на дорозі, але без асфальту.
Стали ми свідками і вибіркового ремонту. На одній з ділянок дороги помітно, що свіжий асфальт укладений поруч з ямою. І стає незрозуміло, яким принципом керувались робітники у наданні пріоритету тій чи іншій ямі. Багато хто не бачить сенсу в постійних ямкових ремонтах. Тож коли дороги в горах будуть не гірськими в прямому сенсі слова – покаже час.

Детальніше про це  - у сюжеті М-студіо!

Теги: М-студіо новини дороги

Залишити перший коментар на повній версії →