Закарпаття онлайн  »  ЗМІ Закарпаття

На Мукачівщині змагалися юні баскетболісти

Понад століття тому пройшли перші баскетбольні змагання на Україні, нині всі любителі цього динамічного виду спорту відзначають цю річницю, організовуючи змагання та турніри. Відкритий баскетбольний турнір відбувся і в селі Ракошино, що на Мукачівщині.

24 квітня 2012р.  · 4 коментар(ів)

Понад 100 юних спортсменів з Мукачівського району приїхали до нещодавно відкритого спорткомплексу на відкриту першість.

Для того, щоб досягти своєї мети - стати відомим, як Майкл Джордан, - чотирнадцятирічний Сашко кожного дня після школи приходить до спортивно-оздоровчого комплексу в рідному селі та по дві години разом з друзями грає в баскетбол, каже, обрав для себе цей вид спорту самостійно і про це не шкодує. Сашко Когутич, як і решта юних спортсменів з Мукачівського району, вирішив взяти участь в баскетбольному турнірі, який організатори присвятили 90-річчю заснуванню баскетболу в Україні.

Змагання дають молодим спортсменам району гарну можливість себе проявити та підготуватись до більш важливих обласних змагань, каже пан Іван. Пишається, що для спортивної молоді краю чимало зробив і особисто, зокрема ще минулого року відновив стару будівлю в центрі Ракошина, де колись був кінотеатр та створив спорткомплекс, тут нині і відбуваються змагання. Підтримала ідею проведення турніру і райдержадміністрація. Відділ у справах сім"ї, молоді та спорту підготував переможцям кубки, медалі та грамоти. Як відомо, спорт не тільки робить людину здоровішою, а й приносить чимало задоволення.Предомонстрували це і учасники баскетбольног турніру в Ракошині. Команди - переможці та кращі гравці за старання отримали грамоти та медалі.

Детальніше у сюжеті телеканалу М-студіо.

Теги: баскетбол змагання

Залишити перший коментар на повній версії →