"Шахтар" вдруге у сезоні УПЛ втратив очки – нічия з "Минаєм" у матчі з трьома вилученнями

Понад 75 хвилин ігрового часу "Шахтар" грав у меншості.

"Шахтар" зазнав другої втрати очок у чемпіонаті України. У поєдинку шостого туру УПЛ "Гірники" втратили очки з ужгордським "Минаєм".

Матч проти "Миная" став другим для "Шахтаря" на тижні. Перед ним "Гірники" протистояли "Монако" у матчі-відповіді плей-оф раунду Ліги чемпіонів - зігравши внічию 2:2, донецька команда пройшла у груповий етап турніру.

У порівнянні з попереднім матчем проти "Монако", у стартовому складі "Шахтаря" відбулося чотири зміни. У захисті з перших хвилин вийшли захисники Ісмаїлі та Сергій Кривцов, у півзахисті - Тарас Степаненко, а в атаці - автор одного із голів у матчі "монегасків" Марлос.

Перший ключовий епізод у матчі стався на 9-й хвилині гри. Захисник Марлон отримав жовту картку за відмашку від Селезньова. А вже на 15-й хвилині гри, той же Марлон блокував Ахмедзаде, який здійснював ривок. Як наслідок — друга жовта карта та вилучення з поля.

Проте витиснути результат у меншості закарпатській команді не вийшло. На 34-й хвилині Соломон відпасував у лівий кут штрафної на Траоре. Однак, його повалив Векляк — пенальті. Виконати стандарт взявся Траоре. Той не схибив — 0:1.

У другому таймі господарі зуміли відквитати один м'яч. Ахмедзаде замкнув подачу Вишневського — 1:1.

Згодом другу жовту картку за фол проти Додо отримав Ельдар Кулієв. Сталося це на п'ятій доданій до основного часу хвилині. Майже одразу за неспортивну поведінку червону картку отримав і сам Додо.

У підсумку 1:1. "Шахтар" вдруге втрачає очки у чемпіонаті - у третьому турі віцечемпіони України поступилися "Олександрії" (1:2).