Закарпаття онлайн  »  ЗМІ Закарпаття

Ще одна бригада медиків Закарпатської обласної лікарні здала чергову тижневу зміну (ВІДЕО)

4 лікаря, 6 медсестер та 2 санітарки – бригада медичних працівників Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Новака здала чергову зміну.

29 квітня 2020р.

Кажуть, вахтовий метод роботи – зручний, адже працюють по 4 години, а потім змінюють один одного, аби відпочити. Навіть, мотиваційні ролики знімають, аби з гумором триматися.

На зміну заступили медпрацівники нової бригади. У всеозброєнні засобами захисту готові до роботи.

Наразі у лікарні перебувають 33 хворих на коронавірус, з них 5 вже одужують, 6 осіб у відділенні реанімації на інтенсивній терапії, 2 отримують кисень, решта – середньої ступені важкості.

Директор медзакладу каже, засобами захисту забезпечені на три тижні. Подякував медпрацівникам, які здали та прийняли зміну, голова Закарпатської облдержадміністрації. І прийшов, як то кажуть, не з пустими руками – привіз медикам лікарні засоби індивідуального захисту.

Медпрацівники лікарні занепокоєні нехтуванням закарпатців нормами карантину. Адже бачать, як люди щодня нехтують правилами. Може варто прислухатися, до тих, хто стикається з хворобою. Кажуть, думка, що мене це омине – вкрай небезпечна і зухвала.

Теги: зміна медики лікарня

Залишити перший коментар на повній версії →