Закарпаття онлайн  »  ЗМІ Закарпаття

В уряді від нового голови Закарпатської ОДА очікують прискорення децентралізації (ВІДЕО)

Закарпаття – аутсайдер у реалізації децентралізаційної реформи. Саме питанням, як пожвавити процес утворення громад у краї у рамках робочого візиту першого заступника міністра Регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслава Негоди присвятили нараду в Закарпатській ОДА.

14 серпня 2019р.

Змін у напрямку прискорення реалізації реформи децентралізації влади в краї очікують від новопризанченого очільника Закарпатської ОДА. Експерти рекомендують докласти зусиль, аби не втрачати можливостей для розвитку громад.

На нараді обговорили необіхдність винесення на найближчу сесію обласної ради затвердження перспективного плану розвитку громад. Це розблокує цей процес – вважає В’ячеслав Негода, і дасть можливість потенційним ОТГ ще до кінця року до чергових місцевих виборів викоритсати останній шанс, аби встигнути пройти всі процедури і вступити у прямі міжбюджетні відносини з 1 січня 2020 року.

Теги: децентралізація реформа

Залишити перший коментар на повній версії →