Голова Державної виконавчої служби в Закарпатті їздить на краденому авто? (ДОКУМЕНТ)

Протягом останнього часу в мережі Інтернет було опубліковано ряд матеріалів щодо авто «Skoda Oktavia», номерний знак АО 0092 ВВ, яке перебуває у власності голови державної виконавчої служби Закарпаття Наталії Панової.

Голова Державної виконавчої служби в Закарпатті їздить на краденому авто? (ДОКУМЕНТ)

Журналісти підозрюють, що дане авто опинилось у приватному автопарку дорогих іномарок держслужбовця Н.Панової через корупційну схему перепродажу майна, конфіскованого виконавчою службою.

 

Сама пані Наталія заявила, що користується лише службовим авто. Тим часом автомобіль «Skoda Oktavia», номерний знак АО 0092 ВВ, був зафіксований на фото журналістом біля адмінбудинку на площі Ш.Петефі в Ужгороді, де розміщуються офіси ДВС в Закарпатті, та у дворі приватного будинку Наталії Панової.

Журналіст Віталій Голуб звернувся до правоохоронних органів та бюро Інтерполу з інформаційними запитами, щодо даного автомобіля. Учора надійшла відповідь з Управління міністерства внутрішніх справ України в Закарпатській області за підписом тимчасово виконуючого обов'язки начальника управління пана Буковчаник В.М..

Як випливає з відповіді закарпатської міліції, транспортний засіб SKODA OCTAVIA А5 1.4I, кузов  № TMBDX61Z1A2025170, 2009 року випуску, сірого кольору за обліками викраденого автотранспорту Генерального секретаріату Інтерполу значиться як викрадений 16.11.2010 р. в Чеській Республіці.

З подальшого тексту видно, що Державна виконавча служба під головуванням Н.Панової зобов’язала закарпатську ДАІ на підставі судового рішення Ужгородського міськрайонного суду зареєструвати ВКРАДЕНИЙ транспортний засіб. 

У травні 2012 року УДАІ УМВС надіслало касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ.

Нижче наводяться копії документу з текстом відповіді Управління МВС України в Закарпатській області.

Учасники журналістського розслідування передбачають, що у відповідь на цю інформацію керівник ДВС в Закарпатській області Наталія Панова, якій належить вкрадений транспортний засіб, у найближчий час озвучить свою "версію", за якою автомобіль SKODA OCTAVIA А5 1.4I, кузов  № TMBDX61Z1A2025170, 2009 року випуску, сірого кольору, не належить нікому із сім'ї Панових, а сама Наталія Панова не має до авто ніякого відношення. 

З огляду на це журналіст готовий надати всі наявні фото та відеоматеріали для незалежної експертизи та звертається до Міністра юстиції України Олександра Лавриновича з проханням перевірити результати відповідного журналістського розслідування та дані Управління МВС України в Закарпатській області на предмет зловживання голови ДВС в Закарпатській області Наталії Панової своїм службовим становищем.

За інформацією інтернет-видання Вся закарпатська Правда

16 серпня 2012р.

Теги: Панова, Інтерпол, викрадений

Коментарі

виконавець 2012-08-20 / 16:24:28
на роботу приймає не Панова, а пан Ільницький- начальник управління юстиціїї! у того всі послуги платні, а від Панової мало що залежить

Читач 2012-08-19 / 12:24:43
Нехай живе щасливо.
Як не можем за себе радіти (бо ми приречені жити в д...мі), то хоч за неї будем раді...

Солдат 2012-08-18 / 17:39:44
Пані Панова непокине цю посаду, а те що за неї пишуть і говорять для неї не показник. Із такими зв'язками та грошима вона живе краще за народ український, який кожен день ходить на роботу за кордоном, а потім ДВС продає його машину або ставить собі гроші в карман. А якщо грошей у пані Панової не буде хватати, вона почне звільняти з роботи фахівців-виконавців і прийме на роботу інших (звичайно за американьскі доллари) і повірьте - це не припущення, а реальні факти...

автолюбитель 2012-08-18 / 00:39:40
машина з Чехії а не з Єврокара. Зеркала чорні, не пофарбовані в колір кузова. Двигун 1.4 в наших офіційних дилерів не продається.

Архімед мед 2012-08-17 / 23:04:36
Та чого тогди дур.ю пишеш ???

Читач 2012-08-17 / 15:00:28
Слова, слова...
Ми маємо бути толерантними, і розуміти людей, які розумніші за нас, адже вони живуть краще, а значить - вони розумні.
Що толку писати, як нвчого ніколи не зміниться. І ми нічог не змінимо...
Ми лише і можемо, що патякати пусте...
А толку з цього?

Ужгородський коньячний завод. 2012-08-17 / 09:39:48
Що тут говорити про автомобіль, якщо вже заводи крадуть та незаконно переписують. Так нещодавно суддя Ужгородського міськрайонного суду Король фактично узаконив крадіжку Ужгородського коньячного заводу паном Гісемом В.В. Завод приватизував колектив арендарів, а наразі його намагаються прихватизувати клан Гісемів - Рудових за рейдерською схемою. І пан Король з цим погодився. Відтепер панове якщо ви колись щось приватизували то не факт що ви власник цього, принаймі так говорить Закарпатська феміда і її Король.

Русин 2012-08-17 / 09:37:00
Офігеть, та Чубірко і Панова брат і сестра. А Чубірко в єпископській резиденції кілька кімнат реставрував і таблички повісив. Відмолює.

Розумному( не дуже ) 2012-08-17 / 08:33:55
Скоро букварь будете вивчати всією сім'єю, коли вашу "корміліцу" Наташку відправлять на вольние хлеба:))))

111 2012-08-17 / 07:53:50
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2011/12/7/6819810/view_comments/
"Цю корупційну схему організувала очільниця державної виконавчої служби в Закарпатській області Наталка Панова, дружина скандально відомого консула України в Угорщині Алена Панова, який завозив в Угорщину під прикриттям дип.номерів контрабандний тютюн та валютні коштовності.
За минулий рік Панова реалізувала по цій схемі Мерседес 500 за 150 тис.грн. 2010 року випуску, придбав той же чоловік, і нещодавно батько чоловіка придбав за 60 тис.грн. Мерседес МЛ 320, у 2009 році брат Панової - Володимир Чубірко придбав новенький Мерседес ГЛ 500 за 100 тис.грн. Щоб залишатися на посаді Панова постійно поставляє в Київ преміум-автомобілі, тіньова схема працює чітко.

Ужгородка 2012-08-17 / 07:44:25
"ВОР НА ВОРЕ И ВОРОМ ПОГОНЯЕТ"- это про наш Ужгород, клановость везде и всюду, расселись по кабинетам, прикрылись депутатскими значками и ВОРУЮТ, ГРАБЯТ среди бела дня и НИЧЕГО И НИКОГО НЕ БОЯТЬСЯ !!!!!!!!!!!
Мафиозные кланы бАЛОГ, чУБИРОК, пОГОРЕЛОВЫХ и т.д. - ЗАДОЛБАЛИ УЖЕ !!!!!!! ГНАТЬ ИХ НАДО, а не снова в депутаНики их выбирать !!!!!!!!!!
Это даже слепой увидит !!!

Розумний 2012-08-17 / 06:19:15
А де там призвіще Панова?????? Якщо Волошин з Голубом не вивчили букварь, то треба знову в перший клас. хлопці читати вмієте?! Чи тільки гроші красти від інвесторів????

До відома. 2012-08-17 / 00:18:20
А начальник відділу ДВС в Міжгірському районі Білинець Олександр нині член ПР на службовому мікроавтобусі Ніссан за кошти громади придбаного та заправленого пальним повністю в особистих цілях заставляючи водія ДВс розїзжає в особистих цілях, зокрема розїзжають з прокурором Пилипом та суддею гайдур на пянки та блядки, розвозить свою дружину- нині члена ПР та деректора запереділянскої школи на роботу та з роботи, також у всі щколи і шкільні буфети на цьому мікроавтобусі розвозить водій пана Білинця продукти харчування від родини щурів, так як голова Міжгірської РДА вчорашній перевертень - член НУ та ФЗ а нині регіонал щурь Василь, якому і належить весь освітянський та медичний бізнес по реалізіції продуктів харчування, в тому числі і в Запереділянській школі де директором працює дружина Білинця, яка доречі недавно стала там директором. після того як білинец став регіоналом.

Виконавець 2012-08-17 / 00:14:34

Вже іде міністерська перевірка по душу Наталіі Володимирівни. **** * ****.

Василь 2012-08-16 / 23:42:30
То лише в нашій державі таке можливо! Представник закону на не законній машині.

Томаш 2012-08-16 / 23:03:37
Абарзели эти Пановы. Старый земли 300 ГА умыкнул в Перечинском районе, Малый будучи замом Погорелова набрался иммущества на миллионы, Эта чувырла приблатненная конфискатом торгует... Задолбали , пора уже взятся за этих уродов

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"