Так у розпорядження руху потрапила копія листа за підписом віце-прем’єра Сергія Тігіпка, адресований державним адміністраціям.
У документі йдеться про цільову дотацію місцевим бюджетам для додаткового залучення з 1-го червня до структур соціальних служб 12 тисяч тимчасових соціальних працівників.
Основне завдання новобранців "надання соціальних послуг найвразливішим категоріям населення".
За інформацією, яку рух отримав від власного джерела в Кабінеті міністрів, у такий спосіб Партія регіонів планує оплачувати роботу своїх агітаторів, які працюватимуть по технології "від-дверей-до-дверей".
"На це вказує не лише період, на який набираються працівники, але й те, що вони не отримуватимуть статусу державних службовців", – повідомляють в прес-службі.
На фінансування проекту з державного бюджету витратять близько 400 млн. грн.
Коментарі
Пишуть,що ПР виділила на це нібито благе діло близько 400 млн., так от порада до РИГІНАЛІВ,в тому числі й до закаратських, краще беріть тоті гроші докидь не пізно, пакуйте в чемодани і тікайте, бо скоро вам конець!
Це повна БРЕХНЯ! В мене знайома пішла працювати за рахунок даного наказу і хто в цьому наказі бачив термін роботи?!
Все повна БРЕХНЯ! ВИ просто перекрутили інформацію. А ті люди які отримають роботу думаю вам про це і скажуть!!!
Іван Іванович 2012-06-07 / 16:13:23
На мою думку в Ужгороді не потрібно центру соціальних служб. Тому,що ця структура нічого конкретного не робить для соціальнонезахищених верств населення!!!Ті кошти,які спрямовують на центри краще б передати службі у справах дітей-хоча б користь була.
Ви праві в Ужгородському центрі окрім директора п.Фленька ніхто нічого не робить тут соціальні працівники лише рахуються на роботі та отримують гроші ,а бухгалтер взагалі на роботу не виходить тижнями.
Я, Коля Староста (погоняло Микола Жалива), брат Івана Бушка - повний ідіот і маю на то справку Береговького коргаза, дем ся лічив, айбо недолічив. Перебачте ня люди.
Правильно Шоні! Забудуть. Бо Балога купує нашу думку оптом на пару року уперед.
Хтось картоплю роздає, пару сто гривень, форму футбаліштам, а хтось через соціалку, пенсії і т.д. Яка різниця? Головне аби побільше!!! Хоч каждий день хай будуть вибори. Може Балогани хоч тот мізер людям вернуть із того што від нас з вами за тулькі роки украли!!! Хай носять!!! Беріть усе што дають!!! Від усіх беріть, а голосуйте по совісті за порядних, бо після виборів про нас забудуть аж до 2015 року!!!!!!!!!!!
І ЄЦ і ПР кидатимуть кістки собакам перед виборами. Собаки то продажні Закарпатці
Дивно, що цю новину поставили однією з головних на сайті. Якщо йти логікою подібних новин, то скоро у стрічці головних новин повинні з'явитись статті про те як ЄЦ роздає картошку по районах, і досить вдало використовує технологію, яка у цій статті зазначена, "від-дверей-до-дверей" - даруючи людям по 100 гривень.
Ви там Ужгороді багато болтаєте про гроші а ми вже давно їх чекаєм. Швидко по машинах і до нас з баблом.
Василю, сегінь, подивися автора інформації
Та що ви казки розказуєте! "Так у розпорядження руху потрапила копія листа за підписом віце-прем’єра Сергія Тігіпка, адресований державним адміністраціям." Якого ще руху? Так і пишіть "Ілько Токар передав Івану Балозі копію листа за підписом віце-прем’єра Сергія Тігіпка, адресований державним адміністраціям."
А Іван це зрозумів так, як це сам колись робив!
ПР - найкраща партія у світі. Певно Янукович читав роман "1984"
Чистої води адмінресурс!
Люди не продавайте свою душу!
Да-да. Краще жити раком, аніж умерти стоячи.
та у нихі так вистачає агітаторів-всі держслужбовці.тільки не зрозуміло за що?за ту тисячку що вони отримують?але страх сильніший чинник ніж совість.
Ліпше би підняли зарплату офіцерам армії, як то зробив дядя ВОВА.
іду викопувати Вуйків "шмасер" з під смереки...........
Я з Фронту змін і ми порвемо на віборах і ЄЦ і ПР
На мою думку в Ужгороді не потрібно центру соціальних служб. Тому,що ця структура нічого конкретного не робить для соціальнонезахищених верств населення!!!Ті кошти,які спрямовують на центри краще б передати службі у справах дітей-хоча б користь була.
Іван - брехач з Партії регіонів