Головою Хустської РДА призначено М. Горбу

Президент України Віктор Янукович призначив ряд голів районних державних адміністрацій в областях. Зокрема, призначено голів райдержадміністрацій у Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській та інших областях.

Головою Хустської РДА призначено М. Горбу

З-поміж інших розпорядженням Президента України № 64/2012-рп від 6 квітня 2012 року "Про призначення М.Горби головою Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області" головою Хустської РДА Закарпатської області призначено ГОРБУ Михайла Івановича.

Тексти документів розміщено на офіційному сайті Президента України.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 26 березня, на черговій сесії Хустської райради, участь в якій взяли 48 із 52 депутатів, Кабінету Міністрів України для подальшого призначення головою Хустської районної державної адміністрації було запропоновано кандидатуру Липчея Михайла Степановича, депутата Хустської районної ради, заступника директора Закарпатського лісотехнічного коледжу, члена Народної Партії. За відповідне рішення проголосувало 40 депутатів – більше двох третіх депутатського корпусу.

Нагадаємо, 21 березня цього року Глава держави звільнив з посади голови Хустської РДА Федора Турчина.

 

06 квітня 2012р.

Теги: Горба, Хустська РДА

Коментарі

Хустянин 2012-04-10 / 14:47:29
Горба фальсифікував вибори у 2004 році на користь януковича,і тепер буде.Крім того що розікрав землю разом з Кащуком,теперішнім мером Хуста(ЄЦ),украли й продали більшість підприємств у районі,були найгірші дороги,нічим не відзначився.Регіанали готуються до виборів!

ЙСЕ Я 2012-04-09 / 14:22:54
А що може бути далі погано???Хустський район і так на останньому місці... Даст Бог та буде на передостанньому з новим-старим "опум"....Нич, зато тепер любки,лендєли,дубиїї і прочії "комсомольці та й комсомолки"матимуть куму шестирити!!!!
но а за бардаки в туалетах не лиш адміністрація винна, ай і райрада,бо она тото всьо содержит.. а уборщиці лиш керуют на стульцях в корідорі коло нотаріальної, мало віником порозмахуют, та й пудут на другу роботу- они май круті бо таку саму мінімалку мают як чиновники та й ще на 2-3 роботах мож заробити не наробляючися...


а запах якийсь на 3 поверсі і я чув , думаву, що то травков дяді круті балуються...треба би їх у дохтурів провірити , бо шиза рулит конкретна по 3 етажу...

chern 2012-04-09 / 12:04:45
Все би було дуже добре якби не було так погано... Сама система державної влади така, що ні одна людина не зможе зробити якихось кардинальних змін. А адміністрацію час було давно вигнати!!! Чого варті санузли в адміністрації? постійна відсутність води, просмолений третій поверх ароматизованими сигарами (мабуть знак "крутизни" одного із замів) і т.д. Я не був-би таким оптимістом як Хустянин. Позиція 40 депутатів - це позиція! І з цим потрібно рахуватись. Проблема адміністрації - недовіра депутатів до її (РДА) діяльності. За період керівництва Ф. Турчина (якщо це можна назвати керівництвом, 80% всього терміну виконував обовязки Д.Маді)Хустський район скотився з передових на останні місця (хоча і до цих рейтингових показників нема довіри). До М. Горби як і до Ф. Турчина претензій як до людини нема мабуть ні в кого. Що зробить Михайло Іванович - побачимо... Але всім відомо, що бомба два рази в одну яму не паде...

ЙСЕ Я 2012-04-09 / 01:17:55
йСЕ ТОГДИ БЫЛО, КОЛИ КАЩУК ПЕРШИМ ЗАМОМ БЫВ???ВУН ШАЯН ДОБРЕ ПОЗНАЕ

читач 2012-04-08 / 17:06:17
Се чиста правда. Вун дуже переживав за Хустщину, коли подписовав фальшиві незаповнені Акти на землю, аж му ся скули трясли. А чи сидів? Зазвідайте у прокурора Петруні, як його підлеглі добивалися у суді покарати чиновницьку зло і що з того вийшло.

підприемец з ХУСТА 2012-04-08 / 13:25:30
Можете що хочете розказувати але с усіх бажаючих Горба є найдостойнішим. Людина переживає за район і є дуже порядочною, і чесною людиною .Успіхів.

Селянин 2012-04-08 / 10:57:10
Помнящому: - А,що суду і судимості у гр.Г. із 2009р.,так і не має?

хустянин 2012-04-08 / 00:23:47
аш Горба ні \ но хто давайте хто?

помнящий 2012-04-07 / 22:23:55

Вибіркова справедливість Феміди
На замітку генпрокурору

Минулого тижня чи не всі закарпатські ЗМІ повідомили майже сенсаційну новину: прокуратура Закарпатської області завершила слідство і передала на розгляд до суду кримінальну справу, порушену стосовно колишнього голови Хустської районної державної адміністрації громадянина Г. за зловживання службовим становищем та службову фальсифікацію (ст.ст. 364 ч.2, 366 ч.2 КК України).

За інформацією старшого слідчого прокуратури Закарпатської області Василя Бориса, у ході слідства було з’ясовано, що гр. Г., перебуваючи на посаді голови Хустської райдержадміністрації, будучи державним службовцем, став на шлях вчинення тяжких злочинів у сфері службової діяльності і в період із січня по червень 2003 року, зловживаючи своїм службовим становищем, вчиняв незаконні дії. Зокрема, він умисно, діючи в інтересах третіх осіб, переслідуючи мету незаконної передачі громадянам земельних наділів, безпідставно підписав та видав завідомо неправдиве розпорядження про виділення земельних ділянок на території с. Шаян Хустського району (яке є санаторно-рекреаційною зоною) 27 громадянам загальною площею майже 40 га.

На підставі цього фіктивного розпорядження було незаконно виготовлено державні акти на право приватної власності на землю, а її нормативно-грошова оцінка, згідно з розрахунком управління держкомзему у Хустському районі, складає понад 564 тис. грн, що спричинило державі шкоду у великих розмірах.

Окрім того, колишній голова Хустської РДА, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно підписав 22 незаповнені примірники державних актів на право приватної власності на землю, які, після завірення його підпису гербовою печаткою Хустської РДА, передав у Хустське районне геодезичне комунальне підприємство, котре отримало у такий незаконний спосіб право заповнення цих документів будь-якій зацікавленій особі, яка бажала всупереч встановленому законом порядку отримати у свою власність земельний наділ.

Газета "ДЕНЬ", №16, вівторок, 3 лютого 2009

"селянка" 2012-04-07 / 15:58:46
Чому так важко змінити щось на краще? Невже крісло голови РДА передається у спадщину? Чому не можна пробитися людям , які бажають змін? Доки нами будуть керувати пенсіонери, яким потрібно лиш те-- щоб встигнути набити свої кишені, доки є така можливість...

Селянин 2012-04-07 / 15:34:24
Освітянину: Павлику, ти що пару днів на роботі і уже розправляєш крила?Даєш поради,як крутити педалі маючи досвід на станції юних туристів. А не думаєш,що депутати візьмуться за твої бізнес-проекти і винесуть тобі недовіру,за твої неподобства, в яких чинна влада не знайшла криміналу,поки що.

хустянин 2012-04-07 / 14:58:37
розсудливий\мудрий\людяний\

Василь 2012-04-07 / 14:27:13
М.І.Горба порядна людина.Бажаю успіхів у роботі.

Освітянин 2012-04-07 / 08:22:26
В непрстій ситуаціі,яка склалася на Хусщині, переміг здоровий глузд.Переміг компроміс,а не війна,як декому це хотілося.Тепер наше завдання,хустян, не педалювати позицію 40 депутатів районноі ради, порозумітися між собою і разом рухатися вперед. А потенціал М.С.Липчея ще буде реалізований.І ще одне.Чого вартий Горба М.І. -судити нам,хустянам.Як на мене,поганих слів він не заслуговуе. З світлим Великоднем вітаю всіх!

Хустянин 2012-04-06 / 21:55:59
Пенсіонер пішов,пенсіонер прийшов. Глибокий сон охопив Хустщину...

Спостерігач 2012-04-06 / 21:04:28
Причому тут Медведчук,Горба давно з регіонлами "дружить",це є "фарбований лис",якому пора на спочинок.

papa 2012-04-06 / 20:14:51
А про Бобика слухи вже ходять, і якщо в статті Федаки про нарізку округів є доля правди то 1 з округів робиться точно під Медведчука.

читач 2012-04-06 / 18:18:27
Горба уже був головою РДА при есдеках. Есдеки повертаються?! Медведчуку треба своїх людей. НЕ буде дивним, якщо невдовзі головою облдержадміністрації стане Степан Бобик

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 18
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14