Закарпаття онлайн  »  Новини

На Різдво на Закарпатті ВАЗ збив велосипедиста, а "Деу" врізався в ВАЗ

На Різдвяні свята на Закарпатті трапилося кілька ДТП.

09 січня 2012р.  · 4 коментар(ів)

Близько 22-ї години 7 січня на автодорозі між с. Білки та Іршавою 20-річний водій автомобіля ВАЗ-2107 допустив зіткнення з велосипедистом, внаслідок чого 36-річний потерпілий, житель Білок, потрапив до лікарні в непритомному стані. Чи був водій на момент аварії тверезий, тепер з’ясовується. Потерпілий перебуває на лікуванні, а машину доставлено на штрафмайданчик райвідділу міліції.

Ввечері 8 січня неподалік Ужгорода зіткнулися «Деу» під керуванням 19-річного водія та ВАЗ шостої моделі, за кермом якого перебував 43-річний чоловік. В результаті в лікарні опинилися четверо чоловік, в тому числі й дві молоді жінки — пасажирки автомобілів. Винуватцем аварії був водій «Деу», котрий виїхав на зустрічну смугу руху.

Обидва понівечені авто доставлено на штрафмайданчик міліції, повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Теги: ДТП аварія потерпілі

Залишити перший коментар на повній версії →