Закарпаття онлайн  »  Новини

Деякі угорці поігнорували перепис населення

За даними звітів угорської статистичної служби KSH понад 1000 домовласників відмовилися від участі в переписі населення, який проходивв Угорщині минулого місяця. Навіть незважаючи на те, що відмова надати дані могла спричинити собою штраф на суму до 50000 форинтів, з різних причин багато хто все ж відмовився від співпраці зі статистичною службою.

14 листопада 2011р.

Серед причин, через які люди відмовлялися від участі в переписі чи давали неправдиву інформацію, виявився страх, що зібрані дані пізніше будуть використані для стягнення з них податку на нерухомість.

В інших випадках люди відмовлялися заповнювати анкету тому, що не хотіли, щоб їхні сім'ї дізналися, скільки у них дітей, а також не відповідали на запитання про зайнятість через побоювання, що постраждає їх роботодавець, оскільки він міг прийняти на роботу більше людей, ніж офіційно зареєстровано.

Теги: перепис Угорщина

Залишити перший коментар на повній версії →