Закарпаття онлайн  »  Новини

На Пістрялівській РЛС смертельно травмувало екскаваторника (РОЗШИРЕНО)

Поблизу села Пістрялово Мукачівського району Закарпаття загинув 30-річний мешканець села Немирівка Хмельницької області Юрій. Чоловіка розчавила бетонна конструкція стіни, яку він демонтував разом із колегами.

03 жовтня 2011р.  · 1 коментар(ів)

"Трагедія сталася, коли Юрій разом з іншими працівниками зносили будівлю радіолокаційної станції", - розповів співробітник управління МНСУ в Закарпатській області Федір Філіп.

Юрій працював в одній зі столичних фірм. В ці дні він із колегами працював на Закарпатті: зносив бетонні конструкції незавершеної будівлі, яка призначалася під РЛС. Чоловік перебував у кабіні екскаватора. В той момент, коли техніка знаходилася під стіною будівлі, важка бетонна конструкція полетіла вниз. Вона придавила екскаватор, а разом з ним і водія. Чоловік загинув на місці.

Наразі співробітники Мукачівського райвідділу міліції розслідують смертельний випадок. Справу буде передано до прокуратури.

У Юрія сиротами залишилися двоє дітей.

Теги: Пістрялово екскаватор

Коментарі

Андрій 04.10.2011 / 09:21:00
Скільки ж її ще будуть демонтувати?
На мою думку взагалі можна було гарний центр зробити готельно-розважально-пізнавальний чи щось інше. Там така солідна конструкція колись була
Залишити коментар на повній версії →