Закарпаття онлайн  »  Новини

В березні через митний пост „Лужанка” незаконно ввезено товарів на 2,5 мільйона гривень

Прокуратура Закарпатської області за матеріалами спецпідрозділу СБУ в області порушила кримінальну справу за фактом незаконного ввезення на митну територію України товару різної категорії за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.201 КК України.

08 липня 2011р.  · 2 коментар(ів)

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області, встановлено, що протягом березня 2011 року через митний пост „Лужанка" Чопської митниці незаконно, поза митним контролем та з приховуванням від митного контролю невстановленими особами на територію України було ввезено товари різної категорії на загальну суму майже 2,5 мільйонів гривень

Теги: прокуратура митний злочин

Коментарі

-- 08.07.2011 / 20:33:00
це точно. якщо протягом місяця ввозили товари, то звідки вони знають хто скільки і по чому? причому конкретно які товари і конкретнона яку суму? ще якогось інспектора зробили лохом або скоріше цапом-відбувайлом
Це я 08.07.2011 / 20:22:00
Мене цікавить технологія визначення величини незаконно ввезених товарів невстановленими особами.

Інформація, гадаю, від митників. Вони ж знають конкретно хто, скільки та чого ввозить. Це їхній обов*язок та "кішенькові" гроші.

Ну для чого правоохоронцям такі автоголи забивати.
Залишити коментар на повній версії →