На Закарпатті працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили сільського голову Іршавського району. Він вимагав та отримав 1,5 тис. грн. хабара від жителя району за надання йому в оренду одного з кабінетів сільської ради.
Як повідомили Закарпаття онлайн в ДЗГ МВС України, прокуратурою Закарпатської області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 "Одержання хабара" КК України.
Коментарі
Дякуєм за повідмлення! Але паспортів подвійного громадянства як таких не існує взагалі.Отже це якась провокація.
Сьогодні в обід в Ужгороді відбулася таємна процедура отримання закарпатськими угорцями паспортів подвійного громадянства: http://uzhgorod-ua.com/view_post.php?id=1127
А де то сталось? Кушниця? Ой діла роокааами там діються! То ще квіточки...
Та це просто якесь невігластво! Півтори тисячі гривень вимагати за оренду ЯКОГОСЬ кабінету. Та простим громадянам, які живуть на одну зарплату, така сума може тільки снитись!