Закарпаття онлайн  »  Новини

Екс-ужгородець Мільмейстер презентував у Мукачеві виставу німецького театру (ФОТО)

24 березня, у четвер, у рамках творчого звіту Мукачівського міського національно-культурного єврейського товариства «Шалом!» відбулася вистава «Моя чарівна Естер» (Пурімшіль) у виконанні театрального колективу інтеграційного товариства «Штетл» (Шенайхе/Берлін). Як повідомили Закарпаття онлайн в Мукачівській міськраді, його керівником яє Михайло Мільмейстер, котрий свого часу вніс помітний вклад в культурно-мистецьке життя нашого краю, а нині проживає в Німеччині.

30 березня 2011р.

Чисельні глядачі, не тільки Мукачева, а й інших міст області, які прийшли цього вечора до міського Будинку культури, отримали задоволення від побаченого на сцені, мали можливість долучитися до культурної та історичної спадщини єврейського народу, а також оцінити акторську гру самобутнього колективу.

Мукачівський міський голова Золтан Ленд'єл привітав і акторів, і глядачів з непересічною подією, підкресливши, що мукачівська громада багата традиціями народів, у тому числі і єврейського, які протягом віків живуть поруч. Це робить наше місто цікавим і самобутнім, як для самих мешканців, так і наших гостей, - підкреслив міський голова.

Теги: Мільмейстер єврейський театр Німеччина

Залишити перший коментар на повній версії →