Закарпаття онлайн  »  Новини

На Закарпатті прокуратура направила до суду справи на трьох сільських голів-хабарників

Так, минулого року до органів прокуратури надійшли 74 заяви і повідомлення про злочини, пов’язані з хабарництвом. За наслідками їх розгляду порушено 31 кримінальну справу.

03 лютого 2011р.

За інформацією начальника слідчого відділу прокуратури області Валерія Савки, до суду з обвинувальним висновком направлено 28 кримінальних справ за фактами хабарництва або на 3,7% більше ніж торік. Кількість закінчених кримінальних справ про одержання хабара зросла на 8,3%.

Слідчими органів прокуратури області закінчено та направлено на розгляд суду низку актуальних таких справ, у тому числі з ознаками корупційних діянь.
 
До прикладу, з обвинувальним висновком вже направлено до суду кримінальні справи по обвинуваченню Тисаашванського сільського голови Ужгородського району за фактом одержання хабара у сумі 800000 грн. за виділення земельної ділянки, начальника Головного управління Держкомзему в області у вимаганні і одержанні хабара у розмірі 8000 доларів США, Синевірського сільського голови Міжгірського району, який вимагав та одержав хабара в сумі 10000 доларів США, та інші

Вже у поточному році закінчено та скеровано до суду кримінальну справу відносно Батрадівського сілького голови Берегівського району, який вимагав та одержав хабара в сумі 8000 гривень, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Теги: хабарництво прокуратура кримінальний суд

Залишити перший коментар на повній версії →