Закарпаття онлайн  »  Новини

Відбувся другий брейн-ринг на вияв церковної ерудиції між молодіжними командами православних братств Мукачівської єпархії (ФОТО)

10 грудня, вже вдруге в Мукачівській єпархії, в м. Перечин відбулося змагання на вияв церковної ерудиції молодіжних братств.

11 грудня 2010р.

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Мукачівської Православної єпархії, змагання у форматі брейн-рингу передбачають подвійну мету: системну роботу в молодіжних організаціях над вивченням Церковного вчення та своєрідну школу для всіх глядачів.

Ідея проведення таких заходів належить Високопреосвященнійшому владиці Феодору, архієпископу Мукачівському та Ужгородському, і саме з його благословення відбуватимуться регулярно з почерговістю по братствах.

Переможцем вчорашніх змагань стали господарі – Перечинське молодіжне братство імені архімандрита Василія (Проніна). Архієпископ Феодор урочисто вручив кожному члену перечинської команди подаруночки, а священику Василію Керецману, їхньому керманичу, указ про призначення на посаду голови братства. Крім того, владика анонсував про відкриття на Перечинщині ще одного молодіжного братства на честь святителя Николая Мир-Ликійського в с. Порошково.
 
Владика висловив щиру подяку священикам, котрі доклали зусиль до проведення цього брейн-рингу, а сааме – перечинському благочинному, протоієрею Володимиру Грицьку та голові Перечинського відділу у справах сім'ї та молоді протоієрею Василію Попу.

Наприкінці зустрічі архіпастир відповів на численні запитання молоді та присутніх.

Теги: брейн-ринг православний Феодор братство

Залишити перший коментар на повній версії →