Закарпаття онлайн  »  Новини

Тризуб на Говерлі могла пошкодити блискавка

Туристи розповідають, що на горі Говерла в Карпатах розтрощили кам'яний тризуб - символ державного гербу. Про це знали ще місяць тому, але інформація в пресу потрапила нещодавно.

09 червня 2010р.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн,скульптурна композиція "Тризуб", що була встановлена на Говерлі два роки тому (до 18 річниці проголошення Декларації про Державний суверенітет України), понівечена невідомими зловмисниками.

— Про пошкодження ми дізналися з Інтернету, — каже начальник Рахівського райвідділу міліції Закарпатської області Ярослав Тулайдан, 56 років. — На Говерлу підніметься слідчо-оперативна група, перевірять, що там. Задокументують факт. Коли повернеться в Рахів, розслідуватимемо справу.

Очевидці розказують, у тризуба відламана одна сторона, трохи пошкоджена інша. Міліціонери роблять кілька припущень: пам’ятник зіпсували навмисне, у тризуб влучила блискавка, камінь тріснув через перепади температури.

Скульптурну композицію у вигляді тризуба встановили позаторік. У церемонії брав участь екс-президент Віктор Ющенко. Попередній тризуб на Говерлі 2007-го розбили невідомі. Відповідальність на себе взяла російська екстремістська організація Євразійський союз молоді. 
 

Теги: тризуб скульптура блискавка

Залишити перший коментар на повній версії →