На Закарпатті дощі пошкодили дорогу
Через рясні дощі і перезволоження ґрунту в Закарпатті стався зсув і просіло узбіччя проїжджої частини на 71 км автомобільної дороги місцевого значення «Колочава - Усть-Чорна - Калини – Бедевля» поблизу селища Нересниця, Тячівського району.
09 лютого 2007р. · 4 коментар(ів)
Як повідомила сьогодні, в п'ятницю, прес-служба Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ, працівники відомства контролюють безпеку руху.
Правоохоронцями організований безпечний проїзд на пошкодженій ділянці з установкою відповідних дорожніх знаків і загорожі. Відповідними організаціями проводяться заходи щодо відновлення дорожнього покриття.
Департамент ДАІ МВС України звертається до водіїв з проханням по можливості утриматися від поїздок у цьому районі, по можливості скоректувати свій маршрут і бути уважними в дорозі.