Закарпаття онлайн  »  Новини

В Ужгороді провели презентацію курсів навчання за спеціальністю бухгалтер

Нещодавно Ужгородський міський центр зайнятості провів презентацію курсів професійного навчання за спеціальністю "бухгалтерській облік за національними стандартами із застосуванням комп'ютерної техніки".

05 березня 2010р.

Як повідомила Закарпаття онлайн заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ужгородського міського центру зайнятості Кристина Воробець, у заході взяли участь 33 безробітних, з яких 25 виявили бажання підвищити свій рівень знань із таких питань, як ведення бухгалтерського бліку за національними стандартами із застосуванням комп’ютерної техніки та програми "1С-бухгалтерія". Курси підвищення кваліфікації розпочнуться з 10 березня цього року на базі Закарпатського державного університету. На сьогодні у роботодавців міста високі вимоги до претендентів на посади бухгалтера чи головного бухгалтера.

Захід відбувся дуже цікаво, пролунало безліч запитань та побажань. Керівництво міського центру зайнятості привітало учасників заходу зі святом весни - 8 Березня. Безробітні громадяни з великим задоволенням вирішили підвищити свій рівень кваліфікації, оскільки це допоможе якнайшвидше знайти для себе підходящу роботу.

Теги: бухгалтер зайнятість курси презентація

Залишити перший коментар на повній версії →