Закарпаття онлайн  »  Новини

Закарпаття: На подвір'ї фари у Бедевлі розпочали будівництво нового храму

На празник Усікновення голови святого Івана Хрестителя вірники селища Бедевля Тячівського деканату радісно зустрічали главу греко-католиків Закарпаття владику Мілана, який вперше прибув сюди відслужити Архієрейську Службу Божу.

29 вересня 2009р.

Оскільки старий храм не було повернуто і не було можливості почергово молитися в ньому (хоча православні брати мають і свою церкву, і монастир), греко-католицька громада молиться у приміщенні колишньої фари, повідомили "Закарпаття online" в Мукачівській греко-католицькій єпархії. На подвір’ї цієї фари і розпочали будівництво нового храму Трьох святителів.

Процес будівництва відбувається дуже швидко, тому владика Мілан закладав камінь уже на місці, де буде стояти престол. Було освячено також фундамент і мури.

Теги: Бедевля Тячівський церква владика Мілан греко-католицький

Залишити перший коментар на повній версії →