Закарпаття онлайн  »  Новини

Ужгородський ПаДіЮн запросив на свято Баха

Фольклорно-етнографічний центр "Світлиця" радо вітав гостей музично-літературною композицією "Великий Бах, ти — музика Всесвіту".

24 травня 2009р.

Свято розпочали ведучі, котрі ознайомили глядачів із життям композитора. Вихованці виконували твори Баха на різних музичних інструментах: органі, фортепіано, клавесині, блокфлейті, гітарі та металофоні. На святі звучали менуети й полонези, адажіо й алегро.

Глядачі були зачаровані грою гуртківців: Петра Івашка, Севастяна Івашка, Віталія Волощука, Микити та Мартіана Найгебаверів; Даніеля Стрільцова, Данила Гавроша, Андрія Чайковського та Андрія Дороговича. До речі, радує те, що до музики в Падіюні долучаються не тільки дівчатка, а й багато хлопців. Це, на жаль, сьогодні є рідкістю. Найменшими учасниками міні-концерту стали Іван Бізіля та Юлечка Тихоненко, котрі доповнили композицію Баха своїм співом.

Музичні номери діти супроводжували короткими оповідями про творчість композитора. Викладачі гітари та фортепіано Лариса Шувалова, Роман Палінчак та Ольга Марченко також виконали кілька композицій.

Такий концерт став успішною новинкою як для дітей, так і для педагогів.
 

Теги: Ужгород концерт Бах полонез менует композитор свято

Залишити перший коментар на повній версії →