Закарпаття онлайн  »  Новини

Закарпаття: Підліток на "Жигулях" врізався в автобус, 2 людини в лікарні

27 жовтня о 02.45 бiля кафе в с.Бiласовиця Воловецького району Закарпаття 13-річний учень Бiласовицької ЗОШ В. Олег, 1995 р.н., , мешканець с.Латiрка, керуючи автомобілем ВАЗ-2109, допустив зiткнення з припаркованим на стоянцi автобусом ПАЗ.

28 жовтня 2008р.  · 4 коментар(ів)

Як з’ясувалося, автомобіль підліток взяв без вiдома батька, а автобус належить приватному підприємцю з Мукачева Віктору Т..
В результатi ДТП В. О. з дiагнозом «полiтравма, ЗЧМТ, забiй головного мозку, тупа травма живота та грудної клітки» та його пасажира К. Сергiя, 1983 р.н., мешканця с.Латiрка з дiагнозом «полiтравма, ЗЧМТ, забiй головного мозку, тупа травма живота, забiй грудної клітки, множиннi забої голови, закритий перелом лiвої ключиці» доставлено в реанiмацiйне вiддiлення ЦРЛ.
Автомобіль доставлено на штрафмайданчик.

Залишити перший коментар на повній версії →