Закарпаття онлайн  »  Новини

Ігор Кріль нагадав "протимошенківцям" з НУ-НС про жертв "чорної вдови"

Народний депутат, лідер партії "Єдиний Центр" Ігор Кріль заявляє, що вчорашні події у Верховній Раді можна розглядати "виключно як спробу державного перевороту в країні - новітнє ГКЧП у виконанні Тимошенко – Януковича – Симоненка – Луценка".

03 вересня 2008р.  · 4 коментар(ів)

Як повідомили у прес-службі "Єдиного Центру", І.Кріль нагадав лідерам груп у "Нашій Україні – Народній самообороні" Юрію Луценку, Борису Тарасюку та всім депутатам НУ-НС, які зайняли "протимошенківську позицію", що «Юлія Тимошенко, як чорна вдова української політики, завжди пожирає тих, хто йде з нею на союз. Весь її політичний шлях встелений трупами її колишніх політичних соратників та опікунів – Лазаренко, Кучма, Мороз».

«Тому хай не розраховують на перші ролі, а краще заздалегідь займають чергу до пункту прийому політичного брухту. Кладовище політичних зрадників ім. Ю.Тимошенко просто поповниться кількома новими монументами», - переконаний І.КРІЛЬ.

Залишити перший коментар на повній версії →