Закарпаття онлайн  »  Новини

На Закарпатті затоплено понад 180 господарств і будинків

Через проливні дощі на Закарпатті повністю знеструмлено 7 сіл, а також відключено від електроенергії більшість житлових районів міст Міжгір’я і Свалява. Про це сьогодні, 25 липня, повідомив начальник Центру пропаганди ГУ МНС України в Закарпатській області Федір Філіп.

25 липня 2008р.  · 4 коментар(ів)

В області вже підтоплено понад 180 господарств і будинків. Повністю відрізаними залишаються 36 будинків у с. Верхній Бистрий Міжгірського району, де вода зруйнувала понад 400 метрів дороги.
Постраждали вже щонайменше 4 райони – Міжгірський, Свалявський, Тячівський та Ужгородський. У селі Вовкове Ужгородського району, вода підтопила 12 господарств.
У селах Плоске та Рудникова Гута Свалявського району вода пошкодила підпірні стінки автомобільних доріг (близько 45 погонних метрів). На Свалявщині знеструмлено 7 сіл – Неліпино, Сасівка, Ганьковиця, Голубине, Солочин, Поляна, Дусино.
Тривають аварійні роботи підрозділів МНС та «Закарпаттяобленерго».

Залишити перший коментар на повній версії →