Слідчі Відділення поліції №1 Мукачівського районного управління поліції за оперативного супроводу співробітників Управління карного розшуку ГУНП в Закарпатській області повідомили про підозру 50-річному жителю села Дусино Мукачівського району. Чоловіка підозрюють у незаконній порубці дерев на території Дусинського лісництва Свалявського надлісництва.
Правоохоронці встановили, що у лютому цього року чоловік, не маючи відповідного дозволу на заготівлю деревини, здійснив незаконну порубку дерев породи бук.
Під час огляду території поліцейські виявили десятки вже зрізаних дерев. Унаслідок незаконних дій державі та територіальній громаді було завдано матеріальних збитків.
Чоловікові інкримінують ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України — незаконну порубку дерев у лісах, що заподіяла істотну шкоду.
Досудове розслідування триває. Остаточна правова оцінка діям фігуранта буде надана за результатами слідства.