Закарпаття онлайн  »  Новини

На Хустщині внаслідок падіння з дерева загинув 51-річний чоловік

Медики оперативно прибули на виклик, однак врятувати чоловіка не вдалося — реанімаційні заходи виявилися безуспішними.

02 липня 2026р.

У селищі Вишково на Хустщині падіння з дерева призвело до загибелі 51-річного чоловіка.

Виклик до служби екстреної медичної допомоги надійшов о 19:39. Уже через чотири хвилини — о 19:43 — бригада була на місці події.

На момент прибуття медиків чоловік перебував без ознак життя. Фахівці негайно розпочали реанімаційні заходи, однак, на жаль, вони виявилися безуспішними.

Медики констатували смерть на місці.

У службі екстреної медичної допомоги нагадують: падіння з висоти — дерева, драбини чи даху — часто призводять до тяжких травм. У разі подібних випадків не слід самостійно переміщати постраждалого без крайньої потреби. Необхідно одразу викликати «103» та діяти за інструкціями диспетчера до прибуття бригади.

 

Теги: падіння дерево нещасний випадок медики загибель

Залишити перший коментар на повній версії →