Закарпаття онлайн  »  Новини

На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами (ФОТО)

Автомобіль, маркований як швидка медична допомога, зупинили на блокпості в селі Торунь під час перевірки транспорту на в’їзді в Закарпатську область. За кермом перебував 43-річний киянин, який представився волонтером.

11 лютого 2026р.

Автомобіль, маркований як швидка медична допомога, правоохоронці зупинили під час перевірки транспорту на в’їзді в Закарпатську область. За кермом перебував 43-річний житель Києва, який представився волонтером.

Подія сталася ввечері 10 лютого. Під час огляду транспортного засобу поліцейські виявили у салоні три бойові гранати із запалами та набої.

Боєприпаси вилучили та направили на експертизу. Автомобіль помістили на спецмайданчик.

Водія затримали в порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

За фактом незаконного поводження з боєприпасами відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють походження вилучених предметів та всі обставини події.

Теги: боєприпаси швидка допомога Торунь волонтер поліція блокпост

Залишити перший коментар на повній версії →