У гірській місцевості поблизу Румунії військовослужбовці відділу «Ділове» Мукачівського прикордонного загону виявили жителя Полтавської області, який намагався незаконно перетнути державний кордон. Чоловік, повіривши телефонним «порадникам», вирішив оминути пункт пропуску та пробратися через небезпечну гірську ділянку. Однак замість омріяної втечі його «подорож» завершилася зустріччю з прикордонним нарядом.На затриманого склали адміністративні матеріали за ст. 204-1 КУпАП — «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
Коментарі
Які всі грамотні ,то вперед захищати в окоп, а коли отримаєте поранення ви нікому не будете потрібні і будете лікуватися за власний рахунок,поки в людей є здоров'я поки потрібні держві.Вперед грамотії в окопи ,а людину засуджувати не потрібно ви не судді і ніхто щоб вирішувати долю людей (яка і так вирішена ваерхах за здалегіть) !!!
закарпатцю
100%
Для полмпо.
А хлопці, котрі в окопах не хочуть жити, а бучани, гостомельці, ізюмці, херсонці не хотіли жити, коли їх розстрілювали і топили в Дніпрі? То не люди? А десятки тисяч закарпатських хлопців, котрі воюють на фронті не хочуть жити? А це якийсь харківський або запоріжський лимпарь дає дьору, а мобілізовані закарпатці повинні захищати їх міста. Бугом додому в Покровськ хату свою захищати.
Людина хотіла жити