Закарпаття онлайн  »  Новини

У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"

За інформацією Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області, зранку п'ятниці, 21 березня, у пункті пропуску «Лужанка - Берегшурань», що на українсько-угорському кордоні, заплановані роботи зі встановлення та підключення систем резервного живлення.

20 березня 2025р.

Орієнтовний час робіт - з 7-ї  по 10-у год.

Відповідно, тимчасово у пункті пропуску з української сторони буде відсутнє електроживлення та призупинено митний контроль громадян і транспортних засобів.

Просимо громадян, які обиратимуть для перетину кордону даний пункт пропуску, врахувати інформацію та, за можливості, скористатися іншими міжнародними переходами.

Додамо, що дані роботи проводяться у рамках проекту «Підтримка ЄС України: посилення інтегрованого управління кордонами та шляхів солідарності», що фінансується ЄС та реалізується Міжнародною організацією з міграції.

Теги: митниця Лужанка живлення