Закарпаття онлайн  »  Новини

Зеленський підписав закон про заборону релігійних організацій, пов'язаних із рф

У суботу 24 серпня президент Володимир Зеленський підписав закон про заборону діяльності в Україні релігійних організацій, що пов'язані з росією.

24 серпня 2024р.

У суботу 24 серпня президент Володимир Зеленський підписав закон про заборону діяльності в Україні релігійних організацій, що пов'язані з росією. 

Про це зазначено в картці законопроєкту на сайті Ради

Також закон опублікований в офіційному парламентському виданні "Голос України". 

Зазначається, що метою закону є заборона діяльності в Україні російської православної церкви й релігійних організацій, афілійованих з нею, забороняє пропаганду ідеології "русского міра", зокрема забороняється використання релігійних організацій для просування цієї ідеології.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Як повідомлялося раніше, 20 серпня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт про заборону діяльності в Україні релігійних організацій, що пов'язані з Росією, яким можуть унеможливити діяльність УПЦ МП.

23 липня народні депутати заблокували трибуну Верховної Ради через відмову розглядати законопроєкт про заборону УПЦ (МП), тим самим зірвавши пленарне засідання.

 

Теги: УПЦ МП заборона православ'я

Залишити перший коментар на повній версії →