Закарпаття онлайн  »  Новини

На Закарпатті заочно повідомили про підозру прикордоннику-втікачу, який працював на рф (ФОТО)

Заочно повідомлено про підозру начальнику групи моніторингу обстановки відділення інспекторів прикордонної служби «Велятино» за фактом дезертирства, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 408 КК України).

09 жовтня 2023р.

За даними слідства, військовослужбовець разом з ухилянтами нещодавно незаконно перетнув кордон з Угорщиною. Згодом виявилось, що він перебуває у Москві та тривалий час є агентом кремлівських спецслужб.

Встановлено, що уродженець Луганська прибув на службу у Закарпатську область у червні 2022 року, проте доступу до секретних документів, чи інформації з обмеженим доступом не мав. Відтак, витік секретної інформації через нього не підтвердився.

Наразі старшому лейтенанту також готується повідомлення про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Досудове розслідування здійснюють слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, за оперативного супроводу 4 відділу 6 управління Департаменту військової контррозвідки СБУ та відділу внутрішньої та власної безпеки 27 прикордонного загону Державної прикордонної служби України, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.

Йдеться про Руслана Сирового, про якого писало Закарпаття онлайн. Зрадник був начальником відділу кібербезпеки Мукачівського прикордонного загону ДПС України, а тепер став "зіркою" російських пропагандистських медіа.

Теги: прикордонник втікач зрадник

Залишити перший коментар на повній версії →