Закарпаття онлайн  »  Новини

При ремонті лісової автодороги у Свалявському лісгопі пошкодили молоді дерева, завдавши школи на 145 тис грн (ФОТО)

Одного з посадовців працівники ДЕІ притягнули до адміністративної відповідальності, матеріали обстеження направлено у прокуратуру області.

04 липня 2023р.

У ході проведення заходів та на розгляд звернень громадян із запобігання та виявлення екологічних правопорушень у сфері охорони навколишнього середовища працівники Державної екологічної інспекції в Закарпатській області виявили, що при ремонті лісової автодороги у Верхньоволовецькому лісництві філії «Свалявське лісове господарство» пошкоджені молоді дерева. Розмір завданої шкоди складає 145 тисяч гривень

Одного з посадовців працівники ДЕІ притягнули до адміністративної  відповідальності, матеріали обстеження направлено у прокуратуру області.

Теги: дорога ремонт лісгосп

Залишити перший коментар на повній версії →