Закарпаття онлайн  »  Новини

На Рахівщині виявили бетонний вузол, який працював без відповідних дозволів (ФОТО)

На Рахівщині працівники ДЕІ виявили черговий незаконний бетонний вузол, який працював без відповідних дозвільних документів

21 червня 2023р.  · 1 коментар(ів)

У ході проведення заходів із запобігання та виявлення екологічних правопорушень у сфері охорони навколишнього середовища працівники Державної екологічної інспекції в Закарпатській області в одному з населених пунктів на Рахівщині виявили бетонний вузол на земельній ділянці, де зафіксовано незаконну переробку піщано-гравійної суміші та виготовлення бетону. Надати дозвільні документи на таку діяльність, в тому числі оцінку впливу на довкілля, без якої така діяльність заборонена, власник земельної ділянки та бетонного вузла надати не зміг. 

У зв’язку з цим на місце пригоди працівники ДЕІ викликали слідчо-оперативну групу поліції, які зафіксували порушення. Відповідні відомості мають бути внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань, за даним фактом має бути розпочае кримінальне провадження.

Наразі працівники ДЕІ нараховують завдані збитки. 

Теги: бетон довкілля екологія

Коментарі

Ясіньи 21.06.2023 / 17:11:28

Цей незаконний бетонний вузол десять років будував дороги
Усі підпірні стінки мости дороги на Рахівщині і нетільки
І як це потужне підприємство ППС стільки років працює незаконно???
Нічого нерозумію 4355
Залишити коментар на повній версії →