Закарпаття онлайн  »  Новини

На Закарпатті заборонили розпалювати багаття у лісових масивах

В області посилюють захист лісів у весняно-літній пожежонебезпечний період.

28 березня 2023р.  · 3 коментар(ів)

Відповідне рішення прийняли під час планового засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, повідомляють у Закарпатській ОВА.

З березня по жовтень рятувальники традиційно фіксують збільшення кількості пожеж через необережне поводження з вогнем, спалювання залишків рослинності тощо. Такі пожежі в екосистемах завдають значних матеріальних та екологічних збитків, зростає небезпека поширення вогню на лісові масиви, населені пункти, що може призвести до непередбачених наслідків.

Саме тому комісія вирішила заборонити:

▪️розпалювати багаття у лісових масивах і рекреаційних зонах (крім спеціально облаштованих місць і зон відпочинку), 

▪️випалювати стерню, суху рослинність та сміття на землях лісового фонду, торфовищах, сільськогосподарських угіддях, лісосмугах, заплавах річок та вздовж доріг.

Окрім того, місцевим органам влади рекомендували запровадити обмеження відвідувати лісові масиви і лісопаркові зони, в'їжджати до них на автотранспортних засобах, проводити лісозаготівельні роботи, а також полювати.

Теги: багаття ліси

Коментарі

Норбі 29.03.2023 / 22:05:42
Дурість законів нівелюється пофігізмом громадян. Так і в цьому випадку
Jurius 29.03.2023 / 15:21:57
Це не дурість. Хочете щоб Україна була в НАТО та ЄС, вчиться елементарним правилам цивілізованості вже зараз
Васька 28.03.2023 / 13:43:32
Дурість є дурість.
Щось не так - заборона!
Яка принесе незручності тисячам заради одного, який все-одно піде і запалить.
Плюс формулювання, за яким ніхто не знає що розуміти: "крім спеціально облаштованих місць".
Залишити коментар на повній версії →