Від 24 лютого в Україні було приблизно 20 тисяч повітряних тривог. Обстріли ракетами, дронами-камікадзе та іншою зброєю повсякчас нагадують, що нехтувати небезпекою не варто. І якщо в лютому 2022 року більшість укриттів відкрили чи не вперше за останнє десятиліття, то за 11 місяців повномасштабної війни принаймні частину з них мали б облаштувати.
Однак ексначальник ДЕІ у Закарпатської області Іван Мартин, який наразі відправлений у простій, 26 грудня підписав договір про поточний ремонт укриття в адмінбудівлі ДЕІ, якого не існує в паспорті БТІ, і підписав, відповідно, акт виконаних робіт 31 грудня.
Кошти за договором про поточний ремонт укриття фактично використали для ремонту приміщень які записані в паспорті БТІ як кафе, і кухня. Сума згідно договору та актів виконаних робіт сягає понад 200 тисяч гривень.
Коментарі
Це лише вершина грошового "айзберга",який витратив на свої потреби цей начальник. Прийшла молода Луганська заміна. Прийдеться відповідати за всі гріхи. Крім нього, там є ще декілька цікавих заступників. Закликаю всіх інспекторів та працівників бухгалтерії надати інформацію про зловживання. Я йому не завидую.
Типовий керовнік. *бав всіх. У нас у Тячеві не гірші. А подають себе за вищий сорт. П*дари - одним словом.
Типовий закарпатець, хоче всix на**aть
То Блюка чоловік нич му небуде
Та ніби "правильно" зробив - як об'єкт секретний, то не має десь світитись. А на нього: розіпни та розіпни!
в країні війна а такі мудаки зливають державні бабки! де прокуратура? куди дивиться? ДБР аау!