Закарпаття онлайн  »  Новини

На Закарпатті судитимуть організовану групу за незаконну ретрансляцію всеукраїнських телеканалів

Направлено до суду обвинувальний акт щодо організованої групи у складі чотирьох осіб за фактом порушення авторського права і суміжних прав (ч. 3 ст. 176 КК України).

24 травня 2022р.  · 2 коментар(ів)

За даними слідства, протиправну діяльність організував директор одного з мукачівських товариств, залучивши ще трьох виконавців – мешканку Львівщини та двох закарпатців. З 2018 року вони здійснювали незаконну ретрансляцію всеукраїнських телеканалів і програм мешканцям Закарпаття, маючи необхідне для цього обладнання та телекомунікаційні системи.

Метою такої діяльності було одержання нелегального доходу в якості сплати краянами абонентської плати за послуги з кабельного телебачення. Встановлено, що сума збитків, завданих товариствам, суміжні права яких порушено, – 778,5 тис. грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Закарпатської області, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Теги: ретрансляція канали

Коментарі

Українець 26.05.2022 / 10:16:33
Ужгородець,в тебе на комп'ютері каналів російських до блуда,може і тебе треба судити? Кожен може дивитися що хоче,вмістом того щоб писати з дивану ,йди на фронт!!!
Ужгородець 25.05.2022 / 17:24:55
Йоб ані ідіоти судити треба за тарілки з рос тв
Залишити коментар на повній версії →